Вижте къде ще спира токът в област Перник (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 28 август - 1 септември)

Последна промяна на 26 август 2017 в 09:30 2094 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 август - 1 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Пернишка област

Община Брезник

На 28.08.2017 г. /08:30-16:15 ч.; 09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /08:30-16:15 ч./ - Банище
На 28.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./ - Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезник: МТП&Quot; Ръждавец&Quot; Брезнишки Извор; Габровдол; Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22; Горна Секирна: Местн. Валога; Долна Секирна: МТП&Quot; Д. Секирна&Quot; Душинци; Кошарево; Милкьовци; Непразненци; Режанци; Садовик; Станьовци
На 28.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 09:00-16:15 ч.; 15:00-16:15 ч./ - Ерул; Велиново
На 29.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Брезник: 9-ти септември, 9-ти септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Ангел Коцелянов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Антов, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Владо Радославов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Ефтим Стоянов, Иглика, Йордан Стефанов, Крум Савов, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи май, Синчец, Синчец, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 30.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Брезник: 9-ти септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Богдан Митов, Борис Антов, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Иглика, Йордан Стефанов, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи май, Синчец, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 28.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:15 ч./ - Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи май, Цвета Лумбарова
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 02.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ - Гигинци

Община Перник

На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ - Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път
На 28.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 30.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 29.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Рудничар, Струма
На 30.08.2017 г. /08:30-10:00 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Старо село, Общ. Радомир; Студена, Общ. Перник; Чуковец, Общ. Радомир; Гълъбник; Дрен
На 30.08.2017 г. /08:30-16:30 ч.; 08:30-10:00 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Горна Диканя; Долна Диканя
На 31.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен; Драгичево: V-14, Кв. 83, VIІ-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра; Мало Бучино: Люлин/2-ра/; Мърчаево: 10-та; Перник: Бучински път
На 31.08.2017 г. /09:00-16:30 ч./; на 01.09.2017 г. /09:00-16:30 ч./ - Големо Бучино: Даскала, Дъбрава, Люлин, Република, София
На 01.09.2017 г. /08:45-10:30 ч.; 12:30-14:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: с. Люлин, М. Чокладиновец; Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско въстание
На 01.09.2017 г. /09:30-10:30 ч.; 13:00-14:00 ч./ - Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах. Лалова, Мах. Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 12:45-14:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 01.09.2017 г. /09:30-14:00 ч./ - Перник: Юрий Гагарин

Община Радомир

На 28.08.2017 г. /09:15-10:00 ч.; 11:00-12:00 ч./ - Батановци: Трети март, Шести септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара планина, Старо село, Струма, Физкултурна; Копаница; Лесковец, Общ. Перник: Бившо ТТЗС; Перник: Железничарска; Планиница, Общ. Перник: П-Л XXIІ, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1; Радомир: Мах. Арбанас; Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража; Борнарево: УПИи I-066007 Кв. 66; Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 28.08.2017 г. /09:15-12:00 ч./ - Батановци: Бушляк, Мах. Кабранови, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова
На 29.08.2017 г. /09:00-12:00 ч./ - Драгомирово, Общ. Радомир; Углярци
За периода 28.08.-01.09.2017 г. /10:00-14:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир

Община Трън

На 29.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 15:00-16:15 ч./ - Бусинци; Видрар; Вукан: УПИ III-130 Кв. 12; Горна Мелна: 87; Горочевци; Докьовци; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева река; Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А; Пенкьовци; Радово; Стайчовци
На 29.08.2017 г. /09:00-10:30 ч.; 09:00-16:15 ч.; 15:00-16:15 ч./ - Шипковица; Долна Мелна: НУПИ 12; Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17; Шипковица
На 30.08.2017 г. /09:15-16:30 ч./ - Стрезимировци: 56; Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер
На 30.08.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Главановци, Общ. Трън; Бераинци; Бохова: УПИ-Х|-148; Джинчовци; Забел; Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40; Лешниковци; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18; Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7; Реяновци; Стрезимировци; Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци
На 30.08.2017 г. /09:15-10:30 ч.; 09:15-16:30 ч.; 15:00-16:30 ч./ - Насалевци; Слишовци.

banner 545x