Вижте къде ще спира токът в област Перник (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 септември)

Последна промяна на 02 септември 2017 в 09:01 1498 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Пернишка област

Община Брезник  

На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Бабица: с. Бабица
На 04.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах. Пали Лула, с. Велковци, УПИ ІV-105, кв. 40; Селищен дол; Слаковци; Сопица; Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна гора
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Ноевци
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 09.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гигинци
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов
Гигинци: УПИ ХіV-219, кв. 22
На 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Гледан, Гребен, Елена Георгиева, Иван Тимофеев, Изгрев, Октомври
На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров камък, Трън, Шипка; Гоз: П-Л ХіV-110, кв. 13
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Ангел Коцелянов, Асен Алексов, Борис Антов, Владо Радославов, Владо Радославов, Гледан, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Октомври, Разцвет, Сливница, Сливница, Чайка, Шейново, Шейново, Ясна поляна

Община Ковачевци  

На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Глоговица: МТП Банков рид; Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Георги Бенковски, Д-р Г. М. Димитров, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах. Бежанска, Мах. Бонева, Мах. Валявичарска, Мах. Войнова, Мах. Гогева, Мах. Джоманова, Мах. Дубрава, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Заякова, Мах. Ильова, Мах. Козаш, Мах. Костадинова, Мах. Кукувичарска, Мах. Кушлина, Мах. Кушова, Мах. Милкова, Мах. Милошова, Мах. Никова, Мах. Панчова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Пешова, Мах. Преслъп, Мах. Славкова, Мах. Тумба, Мах. Ушанова, Мах. Фильова, Мах. Чавкова, Мах. Шумкова, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Одраница
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./; на 08.09.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Калотинци

Община Перник  

На 04.09.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Горна Диканя: X-1583, кв. 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 кв. 211, УПИ Х-1306, кв. 165; Гълъбник: кв. 25 УПИ XІІі-353, УПИ VІІ-112, кв. 16, УПИ ХV-45, кв. 6; Долна Диканя: 884 кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, кв. 47, Гаджова Махала, градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, кв. 62, УПИ IX=883 кв. 67А, УПИ VII- 852, 854 кв. 65, УПИ XI-261, кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 кв. 40; Дрен: V-420 кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 04.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Дрен, Общ. Радомир
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Зидарци
Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Батановци: 3Ти март, 6Ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Вискяр: ІІ-253 кв. 30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, кв. 29, УПИ І-51 кв. 14; Гоце Делчев: Ючдорушко дере
Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, кв. 3 УПИ VIII-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, с. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII кв. 55А, Юрий Гагарин, Ястребино; Радуй; Ярджиловци: Ален мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи май, Рила, Свилен Русев, Средна гора, Стара планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски
На 05.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Дивотино: Махала Тенов дол, Тенов дол; Люлин, Общ. Перник: Дванадесета, Девета, Десета, Мах. Лесков дол, Осма, Пета, ПИ 874, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1
На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско въстание
На 07.09.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ - Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 07.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Перник: Граово, Етрополе, Илия Бешков, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Троян, Цанко Церковски, Шумен
На 07.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стара чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен, Шумен
На 08.09.2017 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен градски Парк

Община Радомир  

На 04.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 05.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 08.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир
На 05.09.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Батановци: 3Ти март, 6Ти септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара планина, Старо село, Струма, Физкултурна; Борнарево: УПИи I-066007 кв. 66; Копаница; Лесковец, Общ. Перник: бившо ТКЗС; Перник: Железничарска; Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1; Радомир: Мах. Арбанас; Черна гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети април, Девети септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Велиново
На 08.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Дълга лука: УПИ IV-71, кв. 17.

banner 545x