Вижте къде ще спира токът в област Перник (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

Последна промяна на 23 септември 2017 в 09:21 2662 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Пернишка област

Община Брезник

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гигинци

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долни Романци

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кошарево

Община Перник

На 25.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Аврора, Александър Стоянов, Арчар, Асен Търновски, Атанас Накев, Белоградчик, Благой Гебрев, Бор, Боян Чонос, Бучински път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вела Пеева, Владайско въстание, Воронеж, Вулкан, Горно Могиличе, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Ела, Железни Заводи, Жива вода, Захари Зограф, Иван Шишман, Изток, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Калофер, Калофер, Караманица, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Куциян, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Липа, Лом, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш войвода, Мах. Портарева, Металург, Могиличе, Момин Проход, Незабравка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Резервоара, Родина, Свети Спас, Сините вълни, Станке Димитров, Стомана, Страцин, Стримон, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Хасково, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Църква, Черни връх, Черно море, Чинар, Юрий Гагарин, Явор, Ямбол; Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49; Радомир: Върба, Райко Даскалов; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Зидарци

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Арчар, Васил Левски, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Горно Могиличе, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Йордан Лютибродски, Калина, Калкас, Караманица, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Куциян, Лиляна Димитрова, Липа, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Могиличе, Момин Проход, Незабравка, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Резервоара, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чинар, Чуйпетлово

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 26.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Диканя; Даскалово: Втора; Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXIII-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, с. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21. УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л ХхII, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1

На 27.09.2017 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Перник: Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кладница: IX-409, VIII-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, с. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot; Делта Хил&Quot; , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ III-21 Кв. 20, УПИ-IX 29, ХVII-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец; Рударци; Студена, Общ. Перник: Пояс № 1На Язовир Студена

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Кладница: IX-409, Акация, Бакиница, Бор, Брезите, Брезовица, Валого, Варшава, Васил Левски, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 28.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен
Драгичево: V-14, Кв. 83, VII-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Възраждане, Върла Стрън, Георги Бенковски, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Магистрала, Мария Луиза, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Реката, Република, Рила, Рила, Ропотамо, Рударска, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Черни връх, Явор, Янтра, Янтра; Мало Бучино: Люлин/2-ра/; Мърчаево: 10-та, Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/; Перник: Бучински път, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

banner 2 300x250

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни връх, Шумнатица

На 29.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел XIX-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165; Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, УПИ VII-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6; Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40; Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVII-XXVIII Кв. 12, Мах. Дукова; Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините вълни, Стария площад, Струма, Христо Ботев; Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир

На 25.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей

На 25.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 26.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 27.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 28.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ На 29.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Долни Раковец
Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец

На 26.09.2017 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: Метален амбалаж, Трафопост Ветпром

На 29.09.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долна Диканя; Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ II-26, УПИ Хі-34, Кв. 1; Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала; Кондофрей: Общ. Радомир; Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена Могила

Община Трън

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Филиповци

На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бераинци; Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ. Трън; Джинчовци; Забел; Зелениград: Парцел III-253, Кв. 40; Лешниковци; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18; Насалевци; Рани Луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7; Реяновци; Слишовци; Стрезимировци; Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци

banner 2 300x250

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Бусинци; Видрар; Горна Мелна: 87; Горочевци; Докьовци; Долна Мелна: НУПИ 12; Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева река; Пенкьовци; Радово; Стайчовци; Шипковица

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Вукан: УПИ III-130 Кв. 12

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат.

banner 545x