Вижте къде ще спира токът в област Перник (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

Последна промяна на 01 октомври 2017 в 18:07 2125 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Пернишка област

Община Брезник 

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кошарево
На 05.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286. 502. 39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров камък

Община Ковачевци

На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Светля

Община Перник

На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Владислав Граматик, Добри Чинтулов, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница
На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Драгичево: Васил Левски, Витоша, Възраждане, Кокиче, Никола Вапцаров, Оборище, Ропотамо, Средорек, Черни Връх
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 02.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Капитан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница
На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква
На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кладница: Вилна зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил
Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 104, 105, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Рудничар

Община Радомир

На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей
На 02.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 03.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 04.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 05.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 06.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Долни Раковец
Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец
На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Радибош
На 03.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Байкалско
На 03.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Углярци

Община Трън

На 05.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Насалевци
На 05.10.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Трън: Осми март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах. Горно Баринци, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица.

banner 545x
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !