Вижте къде ще спира токът в област Плевен (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 13-17 ноември)

Последна промяна на 11 ноември 2017 в 10:48 2472 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13-17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч./ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:35 - 15:55 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 10:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч./ - Стежерово: Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /10:00 - 10:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:35 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
На 13.11.2017 г. /10:05 - 15:55 ч./ - Татари

Община Долна Митрополия  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П.Волов, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брегаре: Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Петър Берон, Пирин, Рила

Община Долни Дъбник  

На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Бъркач: І-445, Стр. кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Вл и Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дисевица: Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Къртожабене: 000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Къшин
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н.Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Бенковски, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин
На 15.11.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 15.11.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Къртожабене: 000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Къртожабене: Местност Булин Дол

Община Искър  

На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев

Община Кнежа  

На 19.11.2017 г. /07:00 - 08:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375, 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра; Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски; Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра; Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка; Кнежа: 23-ти Септември, 3761, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Брацигово, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Верила, Вит, Витоша, Втори Стопански Двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Драва, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Константин Фотинов, Кресна, Криволак, Липа, Лисичи Валог, Лозенец, Лом, Лонгоза, Любен Каравелов, Люлин, Мадара, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Мерата, Места, Местност Град Кнежа, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Митко Палаузов, Назъм Хикмет, Найден Геров, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Петков, Огнян Михайлов, Огоста, Околчица, Опълченска, Осогово, Охрид, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Плиска, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракитин, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Св.Наум, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Солун, Софроний Врачански, Сребрен, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Стражин, Странджа, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шабла, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов, Янтра; Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин; Търнак: 9-ти Септември, І-529, кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин; Червен Бряг: Стефан Караджа

Община Левски  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 14.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра
На 13.11.2017 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 14.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски
На 13.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Асен Халачев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Веселина Геновска, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Крум Попов, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Неофит Бозвели, Оборище, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петрини, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Крушуна: Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив.Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген.Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д.Петков, Петко Ф.Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, кв.45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч./ - Асеновци: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън Регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 14.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч./ - Горско Сливово: Георги Димитров
На 14.11.2017 г. /09:30 - 14:45 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К.Яворов, Петко Ф.Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец
На 14.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Летница, Общ. Летница

Община Плевен  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 18.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Пирин, Русе, Сан Стефано, Страцин, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:30 - 08:40 ч./ - Плевен: Гренадирска
На 13.11.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Дружба
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Бръшляница
На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Коиловци: 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов
На 13.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Коиловци
На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 10:40 - 10:45 ч./ - Плевен: XXi, Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Акчара, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро, Строител
На 13.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./ - Плевен: XXi, Местн.Западна Идустриална Зона, Строител
На 13.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Цоню Матев
На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов
На 14.11.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков
На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Търнене: Ал.Стамболийски, Вит, Върбишка, Г.Кирков, Ив.Митов, Ивайло, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Христо Ботев
На 14.11.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона
На 15.11.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ - Плевен: Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Къкрина, Мара Денчева, Проф.Христо Бръмбаров, Хемус
На 15.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Серес, Цар Самуил/В.Топалски/
На 16.11.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ - Плевен: Генерал Тошев, Георги Кочев, Десети Декември, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/, Трифон Кунев/Лагерна/
На 16.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов
На 16.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Генерал Скобелев, Гургулят, Добрич, Драва, Илинден, Проф.Христо Бръмбаров
На 17.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия
На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Пирин
На 19.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Георги Кочев

Община Пордим  

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Гурко, Иван Вазов, Кала Тепе, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Цар Освободител
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Бузлуджа, Витоша, Иван Вазов, Осъм, Отец Паисий, Рила, Стара Планина, Хан Крум, Шипка
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Братя Миладинови, В.Априлов, Гурко, Кала Тепе, Рила, Скобелев, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Червен бряг  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Дунав, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, П Яворов, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Радомирци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка
На 15.11.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Червен Бряг: Антим, Европа, Залупен Кладенец, Мако Даков, Стара Планина, Яне Сандански

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !