Вижте къде ще спира токът в област Видин (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 27 ноември - 1 декември)

Последна промяна на 26 ноември 2017 в 09:48 2254 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Видин, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 ноември - 1 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107; Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Върба, Общ. Белоградчик: IX-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста; Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета; Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Барата, Махала Долна Дъбрава, Махала Средна Дъбрава, Махала Стублица, Махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Сливовник: Махала Атанасова Падина, Махала Мунча, ПИ 82, Първа; Струиндол: Първа;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Миджур, Стара Планина, Съединение, Христо Смирненски;

Община Бойница  

На 28.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Бойница: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Ген.Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Йонка Маркова, Марек, Михайлова, Опълченска, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Пуйо Войвода, Рила, Симеонова, Средна Гора, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Царевец, Цибър, Юрий Гагарин;

Община Брегово  

На 27.11.2017 г. /10:45 - 11:45 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: Алабин, Гаврил Генов, Д-Р Петър Берон, Дунав, Елещеф, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Розова Долина, Спортист, Станке Димитров, Тимок, Тодор Каблешков, Филип Тотю;
Община Видин  
На 27.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Видин: Първа; Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета; Димово, Общ. Димово; Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета; Синаговци: 236, Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Срацимир; Срацимирово: XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Капитановци: Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кошава: Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта;
На 27.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 28.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 29.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 30.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 01.12.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Синаговци: Първа;
На 27.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;
На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Акациево: Втора, Десета, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Видин;
Новоселци: Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Видин: Дунавска, Път, Южна Пром.Зона;
Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра; Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: Зоя Космодамянска;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Видин: Безименна, Бонония;
На 29.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Видин: Безименна, Георги Бенковски, Цар Асен I;
На 29.11.2017 г. /12:30 - 13:30 ч./ - Видин: Безименна, Бонония, Вела Пеева, Пред Ж К Бонония Бл 1, Цар Михаил III Шишман, Цар Симеон Велики;
На 29.11.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Видин: Безименна, Ильо Войвода, Любен Каравелов, Райко Жинзифов;
На 29.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Видин: Безименна, Панония;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Видин: VII, Александър Поплилов, Безименна, Бонония;
На 30.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Видин: Крум Бъчваров;

Община Грамада  

На 28.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Грамада: Васил Друмев, Гаврил Генов, Мико Нинов, Петко Стоевски, Сергей Румянцев, Широка;

Община Кула  

На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Извор Махала: 32439, 117, Втора;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков

Община Ново село  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Бачо Киро, Борис Бенчев, Генерал Скобелев, Георги Марков, Георги С.Раковски, Демокрация, Драва, Кирил и Методий, Ком, Максим Горки, Никола Петков, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Страцин, Яне Сандански;
На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв.75, Архитект Илия Попов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Полянов, Иван Рилски, Отец Паисий, Рибарска, Страцин;

Община Ружинци  

На 30.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър;