Вижте къде ще спира токът в област Враца (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 6-10 ноември)

Последна промяна на 04 ноември 2017 в 09:15 1828 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Враца, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 6-10 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Бяла Слатина  

На 06.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 07.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 08.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 09.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница
На 06.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Згориград
На 06.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ На 07.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ На 08.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ На 09.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ На 10.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница
На 07.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов
На 07.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Драгоман, Никола Занкин, Остри Връх, Река Лева, Христо Ботев
На 08.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ - Враца: Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 11:45 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч./ - Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля
На 09.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:45 ч./ - Згориград: Местност Гарванец
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля, Христо Ботев
На 09.11.2017 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

Община Козлодуй  

На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг

Община Криводол  

На 08.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ракево: 23-ти Септември, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Георги Димитров, Клокотница, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Орешака, Русалка, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа

Община Мездра  

На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Елов Дол
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Липница, Общ. Ботевград
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов
На 08.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 10.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Типченица: 7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

Община Оряхово  

На 09.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Селановци: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Кап.Петко Войвода, Хаджи Димитър, Хан Аспарух