Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 13-17 ноември)

Последна промяна на 11 ноември 2017 в 07:21 5742 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13-17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община ВИТОША  

На 15.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ На 16.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-Ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/
На 13.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Пирин
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 614-та, Беловодски Път, Боянска Река, Боянско Езеро, Боянско Езеро, Брезовица, Брезовица, Герганица, Даскал Стоят Попандреев, Живата Вода, Живата Вода, Иваница Данчев, Момина Скала, Момина Скала, Панорамен Път, Панталей Николов, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Сговорна Дружина, Сговорна Дружина, Севастократор Калоян, Чукар
На 13.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - София: 203-та, 207-ма, Свети Кирил
На 14.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: 311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 314-та /Драгалевци/, 316-та /Драгалевци/, 317-та, 318/Киноцентър/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захарий Княжевски, Подгорица
На 14.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 603-та, Боянско Езеро, Брезовица, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Дъбрава/706 и 707/, Живата Вода, Княжевска/Валентин Андреев/, Любляна, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Момина Скала, Никола Петков/П.Напетов/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Сговорна Дружина, Синята Скала, Цар Борис III, Цар Борис III
На 14.11.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ - София: Кикиш, Шишманова Конница/620/
На 14.11.2017 г. /12:30 - 13:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Байкал, Бояна
На 14.11.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София: 736-та/Овча Купел/, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Байкал, Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Герганица, Казбек, Мусала, Орешарска, Пирин, Скакавица, Терелик
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Боянски Възход, Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Иван Сусанин, Манастирски Ливади-Запад, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Планина Витоша
На 15.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ На 16.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев
На 15.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Капина, Коприва, Смрика
На 15.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: 230-та, Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Казбек, Капина, Маестро Георги Атанасов, Мусала, Отец Генадий, Панайот Пипков, Пирин, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 16.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: 48-ма /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 56-та /Кв.Симеоново/, 57-ма /Кв.Симеоново/, 58-ма /В.З. Симеоново Север-витоша/, 61-ва /Кв.Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина, Симеоново, УПИ-ІІ-543, кв.15
На 16.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Байкал, Герганица, Орешарска, Скакавица, Терелик
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.
На 16.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Голяма Могила, Димитър Ил. Димитров
На 16.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: 230-та, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Каменица, Планина Витоша

Община ИЗГРЕВ  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г.М.Димитров

Община ИСКЪР  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Димитър Миленков
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бусманци: Беговица(Ул.2-ра), Владимир Георгиев(Ул.4-та), Ген.Гурко(27 и 10), Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-та/, Детска Радост(Ул.30-та), Крива Ливада(Ул.3-та), Лашова(Ул.15-та), Пробуда(Ул.6-та), Просвета(Ул.1-ва), Татарски Път(Ул.26 и 28)
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Бусманци
На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 1
На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 2
На 16.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Гара Искър

Община КРАСНО СЕЛО  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 20-ти Април, Акад.Иван Евстратиев Гешов, Алабин И.Вл., Ами Буе, Балша/Д-Р Минчо Нейчев/, Белите Брези, Бистрица, България, Виктор Григорович, Витоша, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Даскал Манол, Деде Агач, Димитър Манов, Доспат, Доспат, Косово Поле, Костенски Водопад/Васил Дим, Кюстендил/Атанас Ненов/, Луи Айер/Никола Каменов/, Македония/Димитър Благоев/, Манфред Вьорнер/495/, Мила Родина, Мичман Тодор Саев/496/, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пирински Проход, Природа, Св.Георги Софийски/Георги С, Свети Иван Рилски, Солун, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Твърдишки Проход, Три Уши/Адалберт Антонов/, Тунджа, Цар Самуил, Чепино, Шандор Петьофи, Юнак, Ястребец

Община КРЕМИКОВЦИ  

За периода 13-14.11.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Локорско
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май, Васил Левски
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 14.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, V-141, кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ангел Каралийчев/433-та/, Беломорски Проход, Бунтовник, Вискяр Планина, Голо Бърдо, Горски Пътник, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Добър Юнак, Йоан Екзарх, Кишинев, Кожух Планина, Крум Попов, Лозенска Планина, Презвитер Козма, Равнец/Любен Георгиев/, Рилски Езера, Сребърна/Първомайска/, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черни Връх, Якубица
На 13.11.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Нилс Бор

Община ЛЮЛИН  

На 13.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Европа/Баба Парашкева/
На 14.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 3
На 14.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София: Захари Стоянов, Люлин 3
На 15.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Никола Беловеждов

Община МЛАДОСТ  

На 14.11.2017 г. /09:20 - 16:00 ч./ - София: Младост 4
На 15.11.2017 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Горубляне: Улискър
На 15.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3

Община НОВИ ИСКЪР  

На 13.11.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Негован: Стопански Двор
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Нови Искър: 00357.5064.34, кв.Славовци, Искърско Дефиле, Кирил и Методий УПИ XIII-537, Крушата, Липите, Породин/Червена Река/, Равнец, Св.Св.Кирил и Методий, Строително Табло, Черковна/Медарска/
На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Пътя Нови Искър-Своге

Община ОБОРИЩЕ  

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Чумерна/Коста Янков/
На 14.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Алеко Константинов, Васил Друмев, Франсис Де Пресансе/Патрис
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: Калиманци, Огражден, Попова Шапка/Станка и Любен, Ситняково/Хр.Кабакчиев/

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски Път/
На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 753-та/Овча Купел, 754-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Димитър Чинтулов /554/, Инж. Борислав Огойски
На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Люти Дол, Мала Курия, Местн.В.З Люлин, Местност Бонсови Поляни, Местност Черния Кос, Овча Купел, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Поибрене, Полк. Стойно Бачийски, Св. Лука, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ ІІІ-170, кв.15 М.В.З.Люлин, Цар Борис III
На 14.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Овча Купел/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва , 642-Ра , Ехо, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Проф. Дочо Леков /636-та р-н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 кв.48
На 16.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Босилек, Ген.Ковачев, Земляне, Лиза Кало, Обиколна, Орчо Войвода, Първенец, Росна, Стефан Кънев
На 17.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бойчо Бойчев , Дъга, Извор, Каменист Път, Никола Петков, Николай Хрелков, Обзор, Урал

Община ПАНЧАРЕВО  

На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Парцел XIV кв.30
На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: І - 817, кв.24а, Акация, Беликата, София, р-н Панчарево, УПИхІІ-541, 663 кв.13
На 16.11.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Беликата, Вилна Зона Беликата, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Хіх-299, Ягода/В.З.Беликата/
На 17.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген.Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Герман: Зона За Отдих
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Кокаляне: 2804, Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Бяла Нива, Вилна Зона Китката, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Искър, Латинка, Лъката, Люляците, Местн.Свлачището, Петров Кладенец, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-Ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 17.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 17.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - София

Община ПОДУЯНЕ  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.102 Вх.Г
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.104 Вх.В
На 15.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.143
На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Владимир Вазов, Тодорини Кукли
На 15.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Владимир Вазов, Левски Зона В
На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Левски Зона Г
На 16.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.147
На 17.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.13 Вх.В
На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Левски Зона Г, Поп Грую

Община СЕРДИКА  

На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс, Враня

Община СРЕДЕЦ  

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември, Алабин, Берон, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Женева, Неофит Рилски, П. Берон, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Фр. Нансен, Фритьоф Нансен, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Юри Венелин
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Данте, Евлоги Георгиев, Женева, Карнеги, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Стефан Караджа
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Хан Аспарух
На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Граф Игнатиев, Женева, Карнеги, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Юри Венелин
На 15.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Мальовица
На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти Септември, Алабин, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Ген. Гурко, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Данте, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Стефан Караджа, Фритьоф Нансен, Хан Крум, Цар Шишман, Шишман, Юри Венелин, Юри Венелин
На 16.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Юри Венелин
На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алабин, Витоша, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Карнеги, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Ф.Нансен, Хан Аспарух

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 16.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Студентски Град
На 15.11.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Климент Охридски, Св. Климент Охридски

Община ТРИАДИЦА  

На 15.11.2017 г. /11:30 - 12:00 ч./ - София: Св.Георги Софийски/Георги С

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !