Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 20-24 ноември)

Последна промяна на 18 ноември 2017 в 14:17 3762 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 20-24 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД

Община ВИТОША

На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, 27-ма, Алеко Константинов/К.Димитр, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ивето, К.Димитров, Калдъръмче, Калиница, Китен, Малка Поляна, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат, Равнище, Рудище, Самоковище, Сианит, УПИ XIII - 1882 кв. 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, кв.3, УПИ ІІ-1992 кв.1а, Хеброс, Чаладинка, Червена Трева, Чехълче, Шипето, Язбине, Язбино
На 20.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север ІІ Част, Черни Връх
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, Ул.Мати Болгария
На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беловодски Път, Богова Стъпка, Георги Рилски, УПИХХІІІ-638 кв. 31
На 20.11.2017 г. /11:15 - 12:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ - София: Акад.Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Мърчаево: 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 7-ма, Бистра Река, Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, Печище, Приморско, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали, Шипето
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - София: 535/72011,Кл.В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, кв.51, Белите Борове, В.З. Владая, В.З. Люлин, В.З.Люлин УПИ II-253,Кв.1, В.З.Люлин УПИ ІІ-5, кв.16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Каменица, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория Ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VІІ-404,Кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория, УПИ-V-1162,Кв.62
На 21.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 773-та /Витоша/, Беловодси Път, Божур, Боянска Песен, Васил Чекаларов, Панорамен Път, Петко Войвода, Саша Попов, Секвоя
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Калинка
На 22.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бял Нарцис/Нарцис/, Доброволец, Звездица, Ирис, Капка, Княжевска, Полк. Стойно Бачийски, Поточе, Цар Борис III
На 22.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Пантелей Николов/624/, Резньовете
На 23.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 2-ра /Кв.Малинова Долина/, 22-ра /Кв.Малинова Долина/, 23-та /Ж.К. Бункера/, 3-та /Кв. Малинова Долина/, 7-ма /Кв. Малинова Долина/, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков, Сияйна/701-ва/, Средорек
На 23.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София: Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор
На 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: УПИ ІІ-942,206 кв.19 Киноцентър, 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 1а/Драгалевци/, 201-ва, 419-та, Арам Хачатурян, Боянска, Васка Баларева, Градина, Градина , Драгалевци, Здравец, Здравец / Киноцентъра, Киноцентър III кв. 17, Киноцентър ІІІ- УПИ ХІХ-983 кв.15, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, УПИ ІV-218 кв. 21, УПИ ХХ-55,Кв.3а, Черни Връх

Община ВРЪБНИЦА

За периода 21-22.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Връбница-1, Надежда 5
На 20.11.2017 г. /08:15 - 12:15 ч./ - София: 13-та/Обеля/
На 20.11.2017 г. /08:30 - 12:15 ч./ на 21.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ - София: Обеля 2
На 20.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Жк.Обеля, Обеля 2
На 21.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Обеля
На 22.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Обеля, Обеля 2
На 22.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Надежда 6, Обеля 2

Община ВЪЗРАЖДАНЕ

На 21.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Ген. Цончев, Сердика

Община ИЗГРЕВ

На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Мирчев, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дравин
На 20.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Новачница
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Елемаг, Константин Щъркелов/Младежк, Незабравка, Николай Хайтов
На 21.11.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София: Фредерик Жолио Кюри
На 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Асен Пейков, Дианабад, Елемаг, Еужен Поатие, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Незабравка , Никола Мирчев, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Русаля, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Антон П.Чехов, Атанас Далчев, Дианабад, Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Самоков, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Атанас Далчев, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Люлякова Градина, Незабравка, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Самоков, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чехов

Община ИЛИНДЕН

На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР

На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 1, Дружба 2
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 2
На 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 2
На 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2
На 24.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Аерогарата, Георги Икономов /214/

Община КРАСНО СЕЛО

На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/
На 24.11.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - София: Пенчо Славейков /Прага

Община КРЕМИКОВЦИ

На 22.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ на 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ на 24.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май, Васил Левски; Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов; София: 1-ва, V-141,Кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

Община ЛЮЛИН

На 21.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 1
На 23.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Люлин
На 23.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин 3
На 24.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 7

Община МЛАДОСТ

На 22.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: до бл. 329, Ж.К. „Младост 3“, до бл. 330, Младост 3
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Андрей Сахаров, Младост 1

Община ПАНЧАРЕВО

На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч./ - Кокаляне: 2804, Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч.; 12:00 - 17:00 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч.; 12:00 - 17:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II
На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:00 ч./ - София: М.Детски Град-Дупките -Пи 555,556,554,724,548
На 20.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Герман: Зона За Отдих
На 20.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Кокаляне: 2804, Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Бяла Нива, Вилна Зона Китката, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Искър, Латинка, Лъката, Люляците, Местн.Свлачището, Петров Кладенец, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - София
На 21.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Кристъл Бел
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Железница, Общ. Столична: Ярема/20та/
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Самоков: В.З.Ярема УПИ XXII-176 кв.23
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Климент Охридски
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Железница, Общ. Столична: В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема Ул.9-та, Вилна Зона Ярема, ХХІІ, Ярема/20та/
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: XXI-3124, 3125, кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, УПИ VI-643, кв.5 М. Детски Град, УПИ XII-118 кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана: Кьосева Махала, Църква Село Плана

Община СЛАТИНА

На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 22-ри Септември 12-14 Вх.Б
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Лидце 10
На 23.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Христо Максимов 205
На 24.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 55

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Малинова Долина, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Студентски Град, УПИ IV-1758,2248,2449,2450,Кв.3а

Община ТРИАДИЦА

На 24.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Бреза, Николай Лилиев
На 22.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Григор Чешмеджиев/415/, Майор Павел Павлов/416/, Манастирски Ливади