Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 27 ноември - 1 декември)

Последна промяна на 25 ноември 2017 в 08:01 10778 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 ноември - 1 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община ВИТОША  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Подграмада, Проф. Илия Йосифов, ул.Подграмада;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул.Мати Болгария;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Майстор Алекси Рилец /664/, Мур, Околовръстен Път, Петър Папакочев, Родопски Извор;
На 27.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Ген. Суворов, Юнашка Песен;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/;
На 29.11.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, Местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар;
На 30.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Велики Прелом, Деспот Слав/Дим.Сурлев/, Купените, Мадара, Никола Петков/П.Напетов/, Пелистер, Преки Път, Цар Борис III;
На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беловодски Път, Бялата Чешма, Синята Скала;

Община ВРЪБНИЦА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Надежда 5;
На 27.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ На 28.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Връбница-2;
На 27.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Лютиче;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - София: Надежда 6;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 275-та/Обеля/, 3020-та/Връбница/, 362-ра/Връбница/, Адам Мицкевич/Раб.Класа/, Иван Дим.Ненов, Справедливост/Червени Ескад;
На 30.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: 3019-та/Връбница/;

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Инж.Иван Иванов, Позитано, Три Уши/Адалберт Антонов/;
На 30.11.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/;
Община ИЗГРЕВ  
На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Изток;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Климент Охридски;

Община ИСКЪР  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 2;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 2;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 1, Дружба 1, Дружба 2;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Полковник Христо Арнаудов;

Община КРАСНО СЕЛО  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Македония;

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв.28;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров;
На 28.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 01.12.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май;
София: 1-ва, Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, ПИ 129002/Челопечене/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Ридо /Челопечене/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, Кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/; Челопеч: Александър Стамболийски; Челопечене: Втора;

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Черни Връх;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Миджур;

Община ЛЮЛИН  

На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ - София: Люлин 5;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч.; 12:15 - 16:30 ч./ - София: Люлин;
На 29.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: жк.Люлин;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 7;
На 30.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 4;

Община МЛАДОСТ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост;
На 28.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Горубляне: Улискър;

Община НАДЕЖДА  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4;

Община ОБОРИЩЕ  

На 27.11.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Велико Търново/Г.Г.Деж/;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Ситняково/Хр.Кабакчиев/;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Княз Александър Дондуков;
На 01.12.2017 г. /08:30 - 13:30 ч./ - София: Врабча/Янко Забунов/;
На 01.12.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ - София: Дунав;

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Мало Бучино: Малобучински Път/Ман.Дол/, Рила;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: 1-ва, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Бор, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Пътупи XV-133кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Овча Купел, Суходол, Суходолски Път, УПИ-X-153 Кв.3, Филиповци;
На 29.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.;
На 30.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Македония, Паскал Тодоров, Рачка;

Община ПАНЧАРЕВО  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, В.З Ярема Имот 248 Кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Ххіі, Ярема/20та/;
На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1, В.З.Ярема Поз Имот 4;
На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Плана: Махала Велчева, Местност Елата;
На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 Кв.23, Ярема;
На 27.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/, Климент Охридски;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: 113043, Язовир Искър;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Пасарелски Язовир;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ За периода 28-01.12.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./ На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - София;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ На 30.11.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ На 01.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Герман: 979 /Vіі-123/, В.З.Лозето М.Терасите Пл.804, Вилна Зона Лозето, Старият Път, УПИ Vіі-86а, 86б Кв.3 М.Лозето, УПИ Х-129 М.Лозето;
Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143;
На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Парцел XIV Кв.30; София: І - 817, Кв.24а, Акация, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13; Кокаляне: Александър Генков/Г.Панков/, Вец Кокаляне;
На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Васил Левски/9 Септември/, Димитър Пенев/Ст.Младенов/, Елин Пелин/Ленин/, Ленището/Малчика/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Резбарска;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Сухата Река 22а Вх.А;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.15 Вх.А;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Левски Зона Г;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.10 Вх.Г;
На 01.12.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.10 Вх.Е;

Община СЕРДИКА  

На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Сливница;

Община СЛАТИНА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Гео Милев 1 Бл.3;
На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Георги Пеячевич, Ситняково/Хр.Кабакчиев/;
На 29.11.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ - Горни Богров: 16448.7840.19;
На 29.11.2017 г. /11:00 - 15:15 ч./ - София: 68134.6001277 /Сточна Гара/, Бесарабия, Иларион Драгостинов, Калиманци, Попова Шапка/Станка и Любен;
На 30.11.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо, Христо Чернопеев;

Община СРЕДЕЦ  

На 29.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II;
На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Мизия;
На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски;
София: Патриарх Евтимий;
На 02.12.2017 г. /09:00 - 19:00 ч./ - София: Народно Събрание, Народно Събрание;

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 8-ми Декември, Дъбница, Стеф Младенов;
На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 02.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 8-ми Декември, Дъбница, Дървенишка Река, Климент Охридски, Стефан Младенов, Студентски Град;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 8-ми Декември, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов;

Община ТРИАДИЦА  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: „Позитано“, Княз Борис I;
На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Нишава/Георги Аврамов/;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ - София: Стрелбище;

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !