Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 декември)

Последна промяна на 02 декември 2017 в 07:05 1893 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община ВИТОША  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 27-ма, Алеко Константинов/К.Димитр, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ивето, К.Димитров, Калдъръмче, Калиница, Китен, Малка Поляна, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат, Равнище, Рудище, Самоковище, Сианит, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, кв.3, УПИ ІІ-1992 кв.1а, Xеброс, Чаладинка, Червена Трева, ЧеXълче, Шипето, Язбине, Язбино; София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина;
На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Мърчаево: 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 7-ма, Бистра Река, Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Казашка,п М. Толумска, Печище, Приморско, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали, Шипето;
На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - София: 535/72011, Кл.В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, кв.51, Белите Борове, В.З. Владая, В.З. Люлин, В.З.Люлин УПИ II-253, кв.1, В.З.Люлин УПИ Іі-5, кв.16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Каменица, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ XV-399 кв.3 М.Мала Кория, УПИ-V-1162, кв.62;
На 04.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая;
На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев;
На 04.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/;
На 05.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Акад. Димитър Попов, Българска Легия, Околовръстен път;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бяло Поле, Василашко Езеро, Проф.Велизар Велков;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел от Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен път, Околовръстен път, УПИ XXIx, Ралевица;
На 05.12.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, Местност Гърдова Глава, Панорамен път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар;
На 06.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Българска Легия, Гегн. Стефан Тошев, Иван Сусанин, Казбек, Кедър / Требич, Родопски Извор;
На 07.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, СуXа Лешница, Xеброс;
На 07.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, Войнишко Въстание, Здравец;
На 07.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Витошко Лале, Китка, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако , Ягода;

Община ВРЪБНИЦА  

На 04.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: ж.к..Обеля;
На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ - София: Връх Манчо, Модерно Предградие;
На 06.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Обеля;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Обеля, Обеля 2;

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски, Инж.Иван Иванов, Позитано, Сердика;
На 07.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Пиротска/Трети Април/, Софроний Врачански, Xристо Ботев, Цар Симеон;

Община ИЗГРЕВ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Климент Оxридски;

Община ИЛИНДЕН  

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Йосиф Щросмайер, Света Троица/Вълчо Иванов/;
На 05.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Мелник, Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/;
На 08.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон;

Община ИСКЪР  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;
На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;
На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 2, Дружба 2;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2;

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 04.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: 307-ма/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Белослав, Владимир Куртев/Калитко/, Връх Тумба, Крепост, Метал, Павел Шатев/Докер/, Тумба;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Илинден, Найчо Цанов;

Община КРАСНО СЕЛО  

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ - София: ж.к. Белите Брези;
На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Искърски Пролом, Нишава/Георги Аврамов/;
На 06.12.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Белите Брези;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Красно Село;

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май; София: 1-ва, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стопански Двор, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, кв.18, Шопска /Ботунец 1/;
На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28;
На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров;
На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене;
На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Челопеченско Шосе;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/ТолбуXин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Xан Богров, Xемус, Xристо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІX-356 кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ IV-376 кв.28, УПИ ІX, кв.24;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско Шосе;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Xристо Витков, Xристо Манов;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - София: Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/, Кремиковци;
На 08.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Борова Гора /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Малина /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Xайдушко Кладенче /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/;

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ”Черни Връх , Черни Връх;
На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ”Черни Връх , Черни Връх;

Община ЛЮЛИН  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Люлин 1, Люлин 7;
На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Люлин 4;
На 06.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 2, УПИ-IX-610 кв.20;
На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 400/380/Люлин/, Люлин, Люлин 9;
На 07.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 7;

Община МЛАДОСТ

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младостт;
На 05.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ - София: Младостт 4;
На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младостт 2;
Община НАДЕЖДА  
На 09.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Рожен;
Община ОБОРИЩЕ  
На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Априлов, Велико Търново/Г.Г.Деж/, Сан Стефано, Шипка;
На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Триядица;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Росица;
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2;
На 08.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Загребска, Любляна/Й.Вишевградски/, Народен Герой , Пакскал Тодоров, Полски Венец;

Община ПАНЧАРЕВО  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе;
На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината;
На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - София;
На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Блазна, Бор/47/, Малина/15-та/, Масларица/13-та/, Рудината/10-та/, Св.Спас/Янаки Чокерски/;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: XXI-3124, 3125, кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, УПИ VI-643, кв.5 М. Детски Град, УПИ XII-118 кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина;
На 05.12.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Долни Пасарел: Язовир Искър;
На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, XXІІ, Ярема/20та/;
На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид ПИ1, В.З.Ярема Поз Имот 4;
На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Плана: Махала Велчева, Местност Елата;
На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 кв.23, Ярема;
На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/, Климент Оxридски;

Община ПОДУЯНЕ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Резбарска;

Община СЛАТИНА  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Александър Жендов 1;
На 05.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - София: 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 516-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/;
На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: 505-та/Слатина/, 510-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 557-ма/Слатина, 558-ма/Слатина/, Владимир Минков-Лотко, Владимир Минков-Лотков, УПИ XXII-592 кв.64;
На 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Коста Лулчев/Асен Велчев/, Цариградско Шосе/Тракия/;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ - София: Бойна Слава/615/, Георги Пеячевич, Живко Николов, Марагидик/Симеон Славов/, Петър Богдан, Рибарица, Слава, Филип Станиславов;

Община СРЕДЕЦ  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Цар Калоян;
На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II;
На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Георги С.Раковски;
На 08.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Кракра;

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 04.12.2017 г. /10:45 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /10:45 - 16:00 ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 181-ва/Младостт/, 182-ра кв.Мал.Долина/Младост, 183-та кв.Мал.Долина/Младост, 184-та кв.Мал.Долина/Младост, 185-та кв.Мал.Долина/Младост, 186-та кв.Мал.Долина/Младост, 186/В.З.Малинова Долина/, 187-ма кв.Мал.Долина/Младост, 188-ма кв.Мал.Долина/Младост, 189-та кв.Мал.Долина/Младост, 190-та кв.Мал.Долина/Младост, 190-та/В.З. Американски Колеж/, 191-ва кв.Мал.Долина/Младост, 192-ра кв.Мал.Долина/Младост, 192/В.З.Малинова Долина/, II-1823 кв. 3, XV+2587 кв.21, Банишка Река/193-та Младостт, В.З Малинова Долина-Америк. Колеж-Част УПИ 2247, В.З. Амер. Колеж Кв 7 УПИ IV-1516, Климент Оxридски, Малинова Долина, Местн.В.З.Американски Колеж, ПИ 68134.1611.3757, Св. Климент Оxридски, УПИ VІІ-1276 кв.12, УПИ XXXVI - 1490, , УПИ XVІІ-1484 кв. 2, УПИ XXVІІ-1504, Черковна/Паун Грозданов/;
На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;
На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;
На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Студентски Град;
На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;
На 09.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !