Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 22-26 януари)

Последна промяна на 21 януари 2018 в 16:05 8481 1

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22-26 януари 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, общ. Столична: Булаир, Лале, Ропотамо, Свобода, Славейче, Стефан Стамболов/Будишин/, Тинтява/Сърп и Чук/, Цар Симеон
На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Банкя, общ. Столична: XXY-1772 кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, махала Клисурска, Христо Смирненски, ХХІV-2265, кв.158, Юрий Гагарин, Ягода
На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Ивайло
На 24.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Банкя, общ. Столична: 3-та, 5-та, 6-та, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бук, Габър, Дрен, Зорница, Китката, Копривщица, Мальовица/Комсомолска/, Никола Йонков Вапцаров, Цанко Церковски/4та/
На 25.01.2018 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Банкя, общ. Столична: 7-ма, Александър Стамболийски, Горски Път, Гоце Делчев, Никола Йонков Вапцаров, ПИ 02659.2249.96, Христо Ясенов
На 26.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - Банкя, общ. Столична: Авлига, Момина Сълза, Спътник

Община ВИТОША  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Черни Връх
На 22.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Симеон Радев/Кирил Янев/, Христо Иванов - Големия
На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 23.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Деспот Слав/Дим.Сурлев/, Купените
На 23.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: IX-940, Kw. 28, Богомил Райнов, Борис Димовски, Бяло Поле, Казбек, Мур, Проф.Велизар Велков, Родопски Извор, Синанишко Езеро
На 23.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - София: Димитър Яблански
На 24.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Белмекен, Кота 1050
На 25.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето
На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Мусала, Пирин, Цар Борис III/Девети Септ.
На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Кота 1050, Кота 1050, Плевен

Община ВРЪБНИЦА  

На 22.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 23.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 24.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Надежда 5, Надежда 5, Надежда 5
На 25.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Ломско Шосе, Надежда 5, Надежда 5, Надежда 5
На 26.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Ломско Шосе, Надежда 5, Надежда 5

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Позитано
На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - Земен: Любен Каравелов
На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - София: Антим I, Пордим, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев
На 25.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - София: Лъвов Мост, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община ИЗГРЕВ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Дружба , Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин
На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Изток, Самоков
На 23.01.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - София: Никола Габровски
На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Майор Юрий Гагарин, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин
На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад. Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Константин Щъркелов/Младежк, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин
На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Еужен Поатие
На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин
На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад, Дианабад, Дианабад, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Чарлз Дарвин

Община ИЛИНДЕН  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Зайчар, Света Троица/Вълчо Иванов/
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен Път
На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кривина, общ. Столична: Околовръстен Път, Стопански Двор, УПИ XII-756 П.И. № 576,М Ливадето
На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Кривина, Околовръстен Път
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим.Благоев/
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Казичене: Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, общ.Димитър Благоев, общ.Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239.6102.36, XXV-36, кв. 79, Стария Искър, Троянов Път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.
На 23.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Цариградско Шосе/Тракия/
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 1

Община КРАСНО СЕЛО  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Виктор Григорович, Виктор Григорович, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен
На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Даскал Манол
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ами Буе, Ами Буе, Борово, Найден Геров, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Смърч

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, кв.24
На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28
На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Б.Викторов /Ботунец 1/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 2, Ботунец 2, Васил Левски /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. Иван Буреш, ул. Г. Янакиев , Акад.Иван Буреш, Арарат, Флора Кънева
На 23.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: Слав Караславов , Константин Петканов
На 24.01.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - София: Проф.Станчо Ваклинов
На 25.01.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Златен Рог
На 25.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: Беломорски Проход, Лозенец , Люботрън

Община ЛЮЛИН  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Люлин 10

Община МЛАДОСТ  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3
На 22.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - София: 12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Урвишка Крепост
На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1

Община НАДЕЖДА  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда 1, Надежда 1
На 26.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Надежда 2

Община ОБОРИЩЕ  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 23.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 24.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Попова Шапка/Станка и Любен
На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Искър
На 23.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/
На 24.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Стара Планина, Христо Ковачев
На 25.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Цар Симеон
На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Земен

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 22.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Камелия/Христо Ноков/, Рождество/Парт.Подвиг/
На 22.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, ХI-352 кв.44а, Христо Андонов
На 24.01.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ - София: Боряна
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, Голяма Могила, Каменица, Каменица,Упи IV-102,Кв.59, Обзор
На 25.01.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ На 26.01.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - София: 111-та/Младост/, 535/72011,Кл.В-5-7-Б, 575-та/Кв.Левски/, 740-та/Овча Купел/, 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, 747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, XVII-1, кв.96, XVIII-21 кв.96, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Бойчо Бойчев, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Люлин, В.З.Люлин, В.З.Люлин , УПИ V -1075 , Кв 10, В.З.Люлин УПИ II-253,Кв.1, В.З.Люлин УПИ Іі-5, кв.16а, Вейниче, Георги Бенковски, Гладиола, Голяма Могила, Горна Баня, Гръстниче, Даскал Стефчо/Комун.Победа/, Две Липи, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Каменица, Каменица,Упи IV-102,Кв.59, Лозище, Лотос, Люлин, Люлинска Котловина, Люлинска Скала, Люти Брод, М. Стубело, Маджарица, Мак, Местн.В.З Люлин, местност Бонсови Поляни, Николай Хрелков, Обзор, Овча Купел, Околовръстен Път, Олдашевец, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/, ПИ 1898.28,М.В.З.Леските, Подлозище, Президент Линкълн, Проф.Никола Милев, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Роза, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Синьо Езеро, Славянка, Славянска, Суходол, Суходолска, УПИ 13-251,252,Кв.1, УПИ III-355,Кв.53, УПИ VIІІ-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище, УПИ ІІІ-170,Кв.15 М.В.З.Люлин, УПИ ІІІ-19 кв.58 В.З.Горна Баня, Цветна Градина
На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мало Бучино: Бенковска/В.З.Симоница/
На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Бегония, Бъдеще, кв.Суходол, М.Бачище, ПИ 68134.3939.22, Люлинска, Местн.Падината, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Перла, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Труд, Явор/Малчика/, Явор/Цв.Божков/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 24.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ На 26.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Беликата, вилна зона Беликата, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Хіх-299, Ягода/В.З.Беликата/
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Лозен, общ. Столична: Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/
На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Бяло Поле
На 24.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Бистрица, общ. Столична: 101-ва, 114, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, вилна зона Бистрица, вилна зона Манастира, М.Бялата Кал В.З Бункера, Спортист/3-та/
На 24.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Бистришко Шосе, Бистришко Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Стефан Караджа
На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Петлешков, Владимир Вазов, Ген. Липранди, Златица, Кочо Честименски, Осогово/Пело Пеловски/, Острово/Ив.Христов-Зъбчето/, Тополница, Хаджи Димитър
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 575-та/Кв.Левски/, 576-та/Левски/, Княгиня Тамара, Левски-В ||| -291 A 23, Летоструй, Поп Грую, Станислав Доспевски

Община СЕРДИКА  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Бенковски, Оралица
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Фондови Жилища
На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Клокотница

Община СЛАТИНА  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Кирил Божиков, Марко Бочар, Слатина, Слатинска/Червена Армия/, Христо Смирненски
На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Роглец
На 25.01.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ - София: Роглец, Слатина, Христо Смирненски

Община СРЕДЕЦ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/
На 22.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски
На 23.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Христо Белчев
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 6-ти Септември, Ген. Гурко, Иван Вазов
На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 26.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Юрий Венелин
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Драган Цанков

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Георги Брадистилов
На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:30 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Георги Брадистилов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дървеница

Община ТРИАДИЦА  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. Янко Забунов
На 22.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 23.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/
На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: ул. Марин Големинов
На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ворино, Дойран, ж.к. Красно Село, ул. ”Янко Забунов
На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ж.к. Красно Село, ул. Янко Забунов
На 25.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - София: Иван Вазов, Ярослав Вешин
На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ж.к. Красно Село, Неофит Рилски, Смърч