Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 29 януари - 2 февруари)

Последна промяна на 27 януари 2018 в 10:01 10160 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 януари -2 февруари 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД

Община Витоша

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 49-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 76-та, 78-ма /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново-Север, Света Магдалина, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 29.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта
На 30.01.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Черни Връх
На 30.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 714-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Детелина, Детелина/Княжево/, Полско Цвете, Синята Скала
На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Кота 1050
На 31.01.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор
На 31.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Мусала, Пирин, Цар Борис III/Девети Септ.
На 31.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 101-ва, 11-та, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 36-та /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, 5-та /Ж.К.Бункера/, 6-та /Ж.К.Бункера/, 7-ма /Ж.К.Бункера/, 8-ма /Драгалевци/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Бистришко Шосе, В.З. Бункера, Копринка, Луда Река /В.З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/, Река Палакари, УПИ ХV-626 Кв.3
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 503/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Симеоново, Симеоновска
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Купените
На 02.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето
На 02.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Иван Сусанин , Кота 1050

Община Връбница

На 29.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:10 - 15:15 ч./ - София: Надежда 6
На 29.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Надежда 5
На 01.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Жк. Обеля 1, Жк. Обеля 1, Надежда 6
На 02.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Жк. Обеля 1

Община Възраждане

На 30.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Позитано, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пиротска/Трети Април/, Софроний Врачански, Христо Ботев
На 30.01.2018 г. /09:00 - 17:15 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/, Св.Св.Кирил и Методий
На 30.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Христо Ботев
На 31.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Опълченска, Осогово/Пело Пеловски/, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н.Цанов/, Шар Планина
На 31.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети Април/, Странджа
На 01.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Лъвов Мост, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община Изгрев

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дианабад, Дружба, Дървеница, Никола Габровски
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад, Драган Цанков
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дианабад, Дружба, Дървеница
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Друбжа, Дървеница, Никола Габровски, Чарлз Дарвин
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дървеница, Никола Габровски
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад, Дървеница

Община Илинден

На 02.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР

На 29.01.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Дружба
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 2, Обиколна
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2, Дружба 2
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2

Община Красна Поляна

На 30.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 709-та/Красна Поляна/, Богданица/Кр.Поляна/, Братин Дол, Възкресение/Стоян Лепоев/, Доростол, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кубан/Царево Село /Ник.Зане, Лайбниц, Лвов, Народоволец, Несебър, Рижки Проход, Стрезимировци, Суходолска, Чемерика
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника

Община Красно Село

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балканджи Йово, Белите Брези, Нишава/Георги Аврамов/
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Белите Брези
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ворино/Ат.Дамянов/, Княгиня Клементина/Д.Милано
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Княгиня Клементина/Д.Милано, Кюстендил/Атанас Ненов/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Кюстендил/Атанас Ненов/
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кюстендил/Атанас Ненов/, Лагера

Община Кремиковци

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 1, 10, 10, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 16, 20, 21, 25, 3, 3, 35, 4, 5, 5, 8, 9, ІХ-356 Кв.18, УПИ IV-376 Кв.28
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров, Долни Богров, Кремиковци
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 30.01.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: II-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Ридо /Челопечене/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, УПИ I-145а, Кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/
На 29.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски
На 29.01.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 30.01.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ На 01.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Челопечене: Втора

Община Лозенец

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Добри Войников
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кораб Планина/Илия Филипов/, Черни Връх
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Драгалевска, Цанко Церковски

Община Люлин

На 29.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 31.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 2

Община Младост

На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4
На 29.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1, Младост 1
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1, Младост 4, Младост 4
На 30.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1, Младост 2
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1
На 31.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3

Община Надежда

На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4
На 31.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: ул.Добри Чинтулов
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Христо Силянов/Бородински Б
На 01.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ломско Шосе
На 01.02.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Надежда 3

Община Нови Искър

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Войнеговци: 11884.5964.154, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, местностМагарински Ливади, местностЧучурката, местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: 359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, местностВонеговци, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1

Община Оборище

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Искър
На 30.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Велико Търново/Г.Г.Деж/, Проф.Асен Златаров, Шипка
На 31.01.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ - София: Кракраь Оборище, Янко Сакъзов
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Проф.Асен Златаров
На 02.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Кракра
На 02.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Дондуков Корсаков Княз

Община Овча Купел

На 29.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, 747-ма/Овча Купел/, 748-ма/Овча Купел/, Босилек, Кукуряк/651-ва/, Кърпикожух/744-та/, Лиза Кало, Лиляче/Лиза Кало/, Месечинка/745-та/
На 29.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Букет, Никола Петков/П.Напетов/, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2
На 30.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Пирин, Прохладен Кът
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Акад.Михаил Маджаров, Никола Петков/П.Напетов/, Проф. Иван Спасов
На 31.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Буен Поток, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, Велик Завет, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Ехо, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маркова Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Овча Купел, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Чардаклия
На 31.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Акад.Михаил Маджаров

Община Панчарево

На 29.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, 114, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, М.Бялата Кал В.З Бункера, Спортист/3-та/
На 29.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Бистришко Шосе, Бистришко Шосе
На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Вукова Кория/Лиляна Димитро, Курията, Лешник/Румянцев/, Сини Вир, Стефан Петров, Урвич, Юри Гагарин
На 01.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин, Сини Вир
На 02.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, Елин Пелин/Ленин/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе, Шуманец/Димитър Благоев/

Община Подуяне

На 29.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Скайлер, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър
На 30.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Лясковец, Хаджи Димитър
На 31.01.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Ангел Войвода, Немирович Данченко, Проф.Иван Шишманов, Сопот
На 31.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.А
На 01.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Ангел Войвода, Гинци, Лясковец, Немирович Данченко, Проф.Иван Шишманов, Сопот, Стефан Караджа, Хаджи Димитър
На 01.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.Б, Хаджи Димитър Бл.112а
На 02.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Проф.Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев
На 02.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.93 Вх.В
На 02.02.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Петлешков, Въстаник, Д-Р Алберт Лонг, Ильо Войвода, Кочо Честименски, Макгахан, Панайот Хитов, Панайот Хитов/Вела Пеева/, Скайлер

Община Сердика

На 31.01.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ - София: Дунав, Тимок/Васка Ненчева/

Община Средец

На 29.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Фритьоф Нансен
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 6ти Септември, Г.С.Раковски , Ген. Гурко, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Хан Крум
На 30.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Лавеле, Позитано, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Света София
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Проф.Никола Михайлов/Ален М, Хан Крум
На 31.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Цар Иван Асен II
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Данте, Проф.Никола Михайлов/Ален М
На 01.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви
На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски

Община Студентски Град

На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 2-ра,5-та,6-та,7-ма,8-ма Улица на Малинова Долина, Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Андрей Ляпчев, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Проф.Георги Брадистилов, Проф.Христо Вакарелски, Студ град
На 29.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дървеница
На 29.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе
На 30.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Андрей Ляпчев, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Малинова Дол: Ул:5,6,7,8, Стефан Младенов, Студ. град
На 30.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/
На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Акад.Йордан Трифонов, Витоша, Дървенишка Река, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Климент Охридски, Климент Охридски, Малинова Долина ул.:2,5,6,7,8, Проф.Георги Брадистилов
На 31.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 1-ва/Студентска/, 181-ва/Младост/, 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос, 186-та Кв.Мал.Долина/Младос, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски град, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски град/, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, Константин Муравиев, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Младост 4, Околовръстен Път, Росянка/710-та/, Св. Климент Охридски, Станимир Станимиров
На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф.Георги Брадистилов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община Триадица

На 31.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дойран, Дойран

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !