Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 13-17 ноември)

Последна промяна на 11 ноември 2017 в 09:37 2464 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13-17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

СОФИЯ ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 13.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Божурище: Лазур
На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: Лале
На 16.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ ІІ 379/Кв27, УПИ ХІІ-369, кв.29

Община Ботевград  

На 14.11.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: XIII, кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 13.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Ам Хемус
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: Георги Антонов
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Бор, Владин Рът, Езерото, Извън Регулация, До Гр.Правец, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 13.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Трудовец: 563032 Местност Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка
На 14.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Цар Иван Шишман
На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара Планина
На 14.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша
На 14.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Александър Войницки, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Ваньо Македонски, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, До Младост, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Саранск, Севаст Огнян, Склад На Едро, Стамен Панчев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка
На 14.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Александър Стамболийски, Балканска, Бузлуджа, Ваньо Македонски, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Рила, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, ТП, ТП Бузлуджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил
На 15.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Ботевград
На 16.11.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Ботевград: Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Трети Март

Община Годеч  

На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Комщица
На 14.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Шума: УПИ Хv-23
На 18.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе

Община Горна Малина  

На 13.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, кв. 34, Vі-266, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ ІІі-324, кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ Іх-Общ, кв.40, УПИ Хіх-346 кв.25

Община Долна баня  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Елин Пелин  

На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина, Лесновска, Липа, Топола
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта
На 16.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кольо Фичето, Лев Толстой, Липа, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Средец, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ I, кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 17.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Столник

Община Етрополе  

На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 14.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, ІІ кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Етрополе: Равнището
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Малки Искър
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 14.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 16.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Лопян: Васил Левски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Ленин, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 17.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Правец: Махала Правешки Ханове
Община Ихтиман  
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 13.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч./ - Веринско: 000182, Ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІі-124, кв.6, УПИ ХvІІ-131, кв.6
На 13.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Веринско: Ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІі-124, кв.6, УПИ ХvІІ-131, кв.6
На 13.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 14.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 14.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, кв.13
На 16.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 13.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Костинброд: Обединена

Община Мирково  

На 13.11.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица

Община Пирдоп  

На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково; Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв.6; Карлиево; Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л ІІі-124, кв.12, Х-97, кв.24
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Смолско: кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Църквище: V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХхІІі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 14.11.2017 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев
На 15.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пирдоп: Артьовица, Бузола, Вежен, Димитър Ночев, Еленска, Манджерин, Саво Савов, Стефан Стамболов, Тополница, Цар Освободител

Община Правец  

На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци, Махала Чифлика
На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Чифлика

Община Самоков  

На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: Местност Лавандула , Общ.Самоков
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Маджаре: УПИ XI кв.16
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-Ра, 42-Ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор
На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Самоков: Братя Миладинови, Вардар, Гоце Делчев, Гр. Самоков, ТП Искър - 3, Дунав, Еленин Връх, Любомир Чакалов, Македония, Овнарско, Орлови Скали, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, УПИ 65231.909.365, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Ястребец
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Долни Пасарел: 22472.7449.174
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Драгушиново
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе
На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Шипочане
На 15.11.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Самоков: Местност Язовир Искър

Община Своге  

На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Владо Тричков: .Упи12 Кв72, 1-ва, 10-та, 100, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 112-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, 126-та, 153-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 25-та, 26-та, 28-ма, 3-та, 30-та, 32-Ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-Ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 52-Ра, 55-та, 57-ма, 58-ма, 59-та, 6-та, 60-та, 62-Ра, 69 Та, 7-ма, 71-ва, 73-та, 74-та, 75-та, 76-та, 8-ма, 84-та, 9-та, 91-ва, 92-Ра, XVІІі-272 кв.20, Имот 3267, Клисура, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Тоскиното ПИ №017010, Мах.Вранил-Тунела, Махала Голяма Лъка, Махала Калугерица, Махала Клисура, Махала Куклите, Махала Орешец, Махала Пехчаница, Махала Ромча, Синия Камък, Стр.Полигон Горни Говедарник, УПИ XI-539 кв.41
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Местност Бранишки Лозя
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Реброво: Батулийска Битка, Владимир Заимов, Георги Раковски, Мах.Бивола, Мах.Кори, Мах.Огорелица, Мах.Преслъп, Мах.Старо Село, Стара Планина
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Божур, Кирил и Методий, Кокиче, Мах.Купен, Мах.Равнище, Теменуга, Топола, Устрем, Франк Томпсън, Хан Аспарух
На 16.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Церецел: Общ.Своге МТП Церецел

Община Сливница  

На 13.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три Уши
На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 16.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Отец Матей Преображенски, Ротм. Ат.Бендерев (Д.Бенд, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Шипка