Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 27 ноември - 1 декември)

Последна промяна на 25 ноември 2017 в 09:07 2552 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 ноември - 1 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 01.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Храбърско;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43;
На 27.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Божурище: Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, Кв.4, Явор, Янтра;
На 27.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Хераково: УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат;
На 28.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII Кв.25, УПИ ХХV-254, Кв.43, Христо Ботев;
На 28.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Божурище: Атон, Далия, Еделвайс, Искър, Рила, Стара Планина;
На 28.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Витоша, Георги Бенковски, Отец Паисий, Ягода;

Община Ботевград  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Трудовец: Георги Попиванов, Републиканска, Христо Ботев, Цар Симеон I;
На 27.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Литаково: Димитър Икономов, Калето (Сашка), Коцо Докуленски, Писана, Свобода, Спас Соколов, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Шести Септември (9-ти Iх);
На 27.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 01.12.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев;
На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша;
На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград;
На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41;
На 27.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 28.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ботевград: Тп;
На 29.11.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Армеец, България, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа;
На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;
На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол;
На 29.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: До Сграда ТКЗС, Стефан Караджа; Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин; Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка; Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница; Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика;
На 29.11.2017 г. /09:45 - 14:15 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;
Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;
На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Воденицата, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Казармен, Курорт Зелин, М.Воденицата, Паркинг, Саранск, Стара Планина, Темуша, Трети Март, Широко Ливаде;
Община Горна Малина  
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Макоцево;
На 27.11.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ - Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405, Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг;
На 29.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина;
Богданлия: , XXIII-45, Местн.Богдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-35, Кв.20; Доганово: II-000369, Кв.1, М.&Quot;Могилата&Quot;, І Кв.34, Местн.С.Доганово, УПИ IX-304, Кв.26, УПИ Іі-230, Кв.44, УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8; Караполци: V-39, Кв.3, XI, Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1; Огняново, Общ. Елин Пелин: І-282, Кв.9, Кв.32, УПИ.XIV-148, ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв.16;
На 29.11.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Лесново: 068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XXI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С.Лесново, УПИ Х-525, Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;
На 01.12.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Горна Малина;

Община Долна баня  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна;

Община Елин Пелин  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Доганово: УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново: 068012, XXI-248, Кв.62, Втора, Петдесета, Четиридесет и Девета;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър;
На 29.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Лесново: 068012, XXI-248, Кв.62, Втора, Петдесета;
Голема Раковица: XXIV-81 Кв.2, П-Л ІV-73, Кв.1;
Лесново: Втора, Четиридесет и Девета;
На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: II-242, Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Искър, Керамик, Левски, Марица, Райна Княгиня, Спартак, Топола, Цар Симеон;
Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Искър, Керамик, Левски, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Спартак, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър;
Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле;
На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна;

Община Етрополе  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга;
На 28.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол; Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв.5; Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8;
На 28.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Джурово: Махала Камилче;
На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Акация, Бенковски, Васил Левски, Георги Антонов, Георги Димитров, Девети Септември, Кирил и Методи, Марийка Гаврилова, Оборище, Партизански;
На 30.11.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх;
Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби;
На 30.11.2017 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;

Община Златица  

На 29.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Златица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Велко Болчев, Георги Бенковски, Златишко Поле, Иван Вазов, Йордан Йовков, Македония, Опълченска, Площад Македония, Свети Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Харалампи Самарджиев;

Община Ихтиман  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино;
На 28.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Веринско: 000182, ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ ХVіі-131, Кв.6;
На 28.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино;
На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица; Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра; Мирово, Общ. Ихтиман;
Стамболово, Общ. Ихтиман;
На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман;
На 29.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;
На 30.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Веринско;
Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв.145, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;
На 30.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ихтиман: Шести Септември;
На 01.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8; Ботевград: Хан Крум; Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а; Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо; Джамузовци; Пановци: 22;
На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Вакарел: П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо;
На 01.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а;
Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв.3;

Община Копривщица  

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривщица: Брайко Енев, Георги Салчев, Дончо Ватах Войвода, Дядо Либен, Иван Бората, Извън Регулация, Петко Шипочинов, Хаджи Ненчо Палавеев;

Община Костенец  

На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи;

Община Костинброд  

На 28.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци;
На 28.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Опицвет: VII-92, Кв.24;
На 29.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чибаовци: XIV-204, Имот 111.10, ПИ 038151;
На 29.11.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Чибаовци: 101.146, М.Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266;
На 30.11.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна;

Община Мирково  

На 29.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Карлиево;

Община Правец  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Видраре: Махала Кленака, Махала Свин Дол, Махала Сечковци;
Калугерово, Общ. Правец: Махала Свин Дол, Махала Трънето;
На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110;
На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Разлив: Махала Маргинска;

Община Самоков  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ.Самоков; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, Пп II, Кв.58; Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков; Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III; Самоков: К.К. Боровец, ПИ №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче;
На 27.11.2017 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Гр. Самоков, ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец;
На 27.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Самоков: България, Възраждане, Георги Сава Раковски, Иван Доспевски, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Хаджи Димитър;
На 27.11.2017 г. /15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Цар Борис III, Ястребец;
На 28.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна Чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска;
На 28.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ На 29.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско Шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор;
На 28.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Доспей;
На 28.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Преспа;
На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Грънчар, Македония;
На 01.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Софийско Шосе, Христо Максимов;
На 01.12.2017 г. /15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Грънчар, Софийско Шосе;

Община Своге  

На 01.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Луково;
На 27.11.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./ На 28.11.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./ На 29.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 30.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 01.12.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, С.Бов Мтп Скакля, Скакля;
Заселе: III-150, Кв.22, III-66, УПИ XXVII-13, Кв.21;
Зимевица;
На 29.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Гинци: Местност Петрохан;
На 29.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59, 60, Кв.9; Добравица; Добърчин; Завидовци; Искрец: I-133, Кв.21, VІІІ-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен; Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце;
На 29.11.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Брезе, Общ. Своге;
На 29.11.2017 г. /10:15 - 15:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Бракьовци;
На 30.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, Мах.Гламек, Неофит Рилски, Тодор Каблешков, Хан Аспарух;
На 30.11.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Своге: Орлин;
На 30.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Лесковдол: Общ.Своге Мтп Размерица;

Община Сливница  

На 29.11.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три Уши;
На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин;
На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Сливница, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин;
На 29.11.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин;
На 30.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат;

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !