Изборните листи в 17 МИР Пловдив област

Последна промяна на 27 февруари 2017 в 15:38 2753 0

1. ПП Дром
1.Ангел Кирилов Рашков
2.Димитър Йорданов Касъмов

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Георги Николов Даскалски
2.Николай Рангелов Тренев


3. Движение „Напред България“
1.Диана Йорданова Тасева
2.Любен Пламенов Томов

4. Нова Република
1.Дани Стефанова Каназирева
2.Владимир Иванов Кисьов
3.Борислава Христова Тонева
4.Димитър Ангелов Чолаков
5.Минко Иванов Иванов
6.Марин Петков Чушков
7.Гиньо Матев Матев
8.Атанас Димитров Рикелов
9.Анатоли Цеков Кузов
10.Венета Александрова Паева
11.Евелин Георгиев Парасков

5. Коалиция на недоволните
1.Румен Христов Петров
2.Красимира Симеонова Таскова
3.Маргарита Димитрова Тодорова
4.Зорка Димитрова Карова
5.Валентин Иванов Чанков
6.Христо Николов Стоянов
7.Васил Георгиев Бутев
8.Светозар Ангелов Нейков
9.Анелия Кирилова Кирова

6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Елена Стефанова Аксиева
2.Дора Стоянова Христова
3.Геновева Славова Нецова
4.Нина Пейчева Миткова
5.Антон Василев Стоев
6.Владимир Иванов Александров
7.Павлина Атанасова Попова
8.Димитър Радев Димитров
9.Цветослав Петров Цанков
10.Елизабет Валентинова Зайончковска
11.Радиана Красимирова Цонева

7. БДЦ (Български демократичен център)
1.Тодор Любомиров Михайлов

8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Владимир Маринов Маринов
2.Иванка Николаева Авкова
3.Вяра Гришина Зафирова
4.Найден Павлов Павлов
5.Георги Любенов Руменов
6.Росица Иванова Пеева
7.Дарена Благоева Василева
8.Светлозар Стоянов Лазаров
9.Стоян Стоев Четинов
10.Катерина Николова Бурова
11.Добрин Кръстев Кръстев
12.Гергана Пламенова Рангелова
13.Сава Стоянов Савов
14.Калина Георгиева Петрова
15.Георги Христов Алексиев
16.Иван Кирилов Мартинков
17.Венелина Илиева Апостолова
18.Даниела Благоева Залъмова
19.Йордан Стефанов Стефанов
20.Димитър Методиев Петров
21.Катя Василева Гунова
22.Илияна Ангелова Димитрова

9. ДПС
1.ДЖЕВДЕТ ИБРЯМ ЧАКЪРОВ
2.ДЖЕМИЛ АХМЕД КАРААЛИ
3.ФЕРДИ ЕМЕЛ КАДИР
4.ДИМЧО ИВАНОВ ДАНКОВ
5.ХЮСЕИН АЙДЪНОВ КАРАДЖОВ
6.ИСМЕТ ОСМАНОВ ЮСЕИНОВ
7.РУЖДИ ФАХРИ САЛИМ
8.ТУНДЖАЙ ОСМАНОВ НАИМОВ
9.ТАМЕР ДЖЕМАЛОВ БЕЙСИМОВ
10.АЛБЕНА ВЕЛИЧКОВА МИЛАНОВА
11.НУРЕТИН АЙНУР ТАСИМ
12.ГЮЛЕН РАМАДАНОВ ГОГАНОВ
13.БЮЛЕНТ МЕСТАН ШАКИР
14.РАНГЕЛ ХРИСТОВ БОЖКОВ
15.АНГЕЛ МЕТОДИЕВ КОСТОВ

10. БСП
1.Георги Ченков Търновалийски
2.Манол Трифонов Генов
3.Галин Неделчев Дурев
4.Атанас Димитров Телчаров
5.Веска Маринова Ненчева
6.Виолета Стефанова Христодулова
7.Николай Георгиев Митков
8.Явор Илиев Гечев
9.Атанас Красимиров Тумбалев
10.Димитър Величков Георгиев
11.Милко Генов Сарафов
12.Елена Събова Попова
13.Йордан Василев Попов
14.Пенка Атанасова Запрянова
15.Стойчо Малинов Томов
16.Станислав Илиев Стоенчев
17.Йордан Нейчев Попов
18.Димитър Атанасов Ташев

11. ГЕРБ
1.Константин Веселинов Попов
2.Христо Грудев Грудев
3.Данка Евстатиева Зидарова – Люртова
4.Младен Николов Шишков
5.Евелина Апостолова Русинова
6.Катя Николаева Попова
7.Гергана Трендафилова Трендафилова
8.Силвия Анастасова Хубенова
9.Минко Петков Кафтански
10.Валентина Радкова Хаджиева
11.Запрян Василев Янков
12.Тодор Атанасов Лозанов
13.Пламен Иванов Райчев
14.Илия Стефанов Димов
15.Владимир Малинов Пильов
16.Мария Асенова Витанова – Вълканова
17.Илия Иванов Цветков
18.Илица Георгиева Даскалова
19.Валентин Давидов Заимов
20.Нели Маринова Минчева
21.Стоянка Райкова Крислова
22.Милен Атанасов Чолев

12. Партия на зелените
1.Александър Сотиров Стойков
2.Петър Здравков Глушков
3.Лора Атанасова Сандова

13. ДОСТ
1.Шабанали Ахмед Дурмуш
2.Бедрие Юсеинова Търмазова-Исмаил
3.Ердуан Сали Мехмед
4.Танер Фикри Алимолла
5.Наил Наим Рустем
6.Ерай Илми Екимов
7.Халим Нурсетов Ахмедов
8.Нермин Хасан Местан
9.Алаатин Вайдинов Ахмедов
10.Йозел Ахмедов Мюмюнов
11.Юзджан Нешедов Фейзов
12.Метин Мюмюн Исмаил
13.Сюлейман Ресми Сюлейман
14.Хавизе Юксел Фейзиева
15.Вели Шукри Ходжа
16.Шенол Шаиб Ахмед

14. ПП Възраждане
1.Христо Георгиев Куфов
2.Боян Христов Вълканов

15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)

16. „Да, България“
1.Велизар Матеев Шаламанов
2.Петър Атанасов Пейчинов
3.Николай Иванов Кирков
4.Константин Атанасов Костадинов
5.Андрей Христов Ралев
6.Никола Василев Йорданов

17. Обединени патриоти
1.Борис Янков Ячев
2.Магдалена Ламбова Ташева
3.Георги Андонов Какалов
4.Андон Боянов Андонов
5.Иван Чонов Чонов
6.Светлозар Аргиров Янков
7.Делчо Костадинов Динков
8.Славка Георгиева Диманова
9.Илия Запрянов Дребчев
10.Георги Димитров Димитров
11.Димитър Генчев Димитров

18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия
1.Александър Борисов Благоев
2.Тенчо Николаев Узунов
3.Мария Христова Герина
4.Иво Цветанов Лазаров
5.Катя Янчева Георгиева

19. Национална републиканска партия
1.СТЕФАН ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ
2.СТАНОЙ АЛЕКСАНДРОВ СТАНЧЕВ
3.СТЕФАН ДИМИТРОВ РУСЧУКОВ
4.ВИЛИ ЦОНЕВА ГЕОРГИЕВА
5.ПЛАМЕН ДИМИТРОВ ЯМБОЛОВ
6.НИКОЛАЙ СТОЯНОВ КОЕВ
7.АЛБЕНА БЛАГОЕВА ПОПОВА

20. Българско национално обединение
1.Димитър Костадинов Славин
2.Рада Христова Дишкелева
3.Сара Али-Реза Ароу
4.Георги Стоянов Тодоров
21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Божидар Цецов Лукарски
2.Пламен Величков Кръстев
3.Райна Лалова Дончева
4.Павел Ангелов Гимишев
5.Георги Димитров Пилев
6.Янко Димитров Димитров
7.Георги Веселинов Иванов
8.Христо Ангелов Андреев
9.Паско Димитров Славов
10.Павел Иванов Павлов
11.Румен Петков Налбантов

banner 2 300x250

21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Божидар Цецов Лукарски
2.Пламен Величков Кръстев
3.Райна Лалова Дончева
4.Павел Ангелов Гимишев
5.Георги Димитров Пилев
6.Янко Димитров Димитров
7.Георги Веселинов Иванов
8.Христо Ангелов Андреев
9.Паско Димитров Славов
10.Павел Иванов Павлов
11.Румен Петков Налбантов

banner 545x