Изборните листи в 20 МИР Силистра

Последна промяна на 27 февруари 2017 в 15:32 2010 0

1.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПОСТАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“
1. Петър Колев Петров
2. Петър Кирчев Танев

2.ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“
1 Тодор Трифонов Койнов
2 Валерий Илиев Джуров

3.ПП „Движение Напред България“
1 Елена Светославова Соколова

4. Коалиция „Нова република-ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска Демократична Общност“
1 Събчо Стоянов Събчев

5.Коалиция „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ“
1 Деян Великов Русев
2 Александър Пламенов Лазаров
3 Веселин Йорданов Банков
4 Евелина Георгиева Тодорова-Сарова
5 Татяна Петрова Кънева
6 Христо Николов Ганев
7 Галина Василева Казанджиева

6.ПП "ВОЛЯ"
1 Росица Веселинова Божкова
2 Галина Маринова Николова
3 Ваня Иванова Илчева
4 Кристиян Руменов Господинов

7.ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР-БДЦ"
1 Николай Димитров Иванов

8.Коалиция „АБВ-Движение 21“
1. Георги Недков Кючуков
2. Мехмед Мохарем Мехмед
3. Венета Иванова Бабанова
4. Веселин Аврамов Аврамов
5. Йордан Петров Йорданов
6. Кристиян Сашев Калчев
7. Мирослав Янев Георгиев
8. Димитър Николаев Караджов

9.ПП „Движение за права и свободи – ДПС“
1 Рамадан Байрам Аталай
2 Невин Халил Хасан
3 Левент Орхан Мемиш
4 Ашкън Ружди Салим
5 Алириза Хасан Алириза
6 Пепа Денева Георгиева
7 Ерай Кязим Кадир
8 Сердар Гюлтекин Неври

10.Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“
1 Стоян Михайлов Мирчев
2 Вяра Емилова Йорданова
3 Стилиян Стойчев Стойчев
4 Вероника Димитрова Иванова
5 Йорданка Димитрова Иванова
6 Станислав Атанасов Стойков
7 Нина Йорданова Питакова
8 Лазар Иванов Лазаров

11.ПП "ГЕРБ"
1. Владислав Иванов Горанов
2. Мария Димитрова Димитрова
3. Ивелин Статев Иванов
4. Ивелин Маринов Русев
5. Станчо Борисов Арсов
6. Йордан Милков Йорданов
7. Елена Тодорова Томова
8. Алтимир Емилов Адамов

12.ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
1 Георги Недялков Славчев
2 Янислав Руменов Андреев

13.Коалиция „Обединение ДОСТ“
1 Корман Якубов Исмаилов
2 Рашид Апти Куру
3 Тезджан Феим Мюзелиф
4 Кенан Дуран Рахим
5 Танжур Танер Мехмед
6 Ахмед Садък Ахмед
7 Бахри Басри Хайрула

14.ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1 Марин Руменов Николов
2 Велислав Руменов Христов
3 Денислав Колев Денев

16. Коалиция „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“
1 Златко Стефанов Куртев
2 Мирослав Иванов Минчев
3 Надежда Друмева Бобчева
4 Христо Жоров Иванов
5 Георги Мирославов Момчев
6 Йордан Стоянов Куцаров

17.Коалиция  „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“
1. Александър Николаев Сабанов
2. Йордан Атанасов Ковачев
3. Димчо Нейков Кьосев
4. Веселин Георгиев Георгиев

18. Коалиция  „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“
1. Васил Николов Попов
2. Цветана Петкова Дакова
3. Огнян Славчев Цветков

19.ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ “
1 Вася Константинова Колева
2 Неделчо Колев Неделчев
3 Вася Константинова Колева
4 Ивета Симеонова Рекинова
5 Петър Стоянов Стоянов
6 Милко Живков Петков
7 Цветелина Сашкова Стоянова
8 Мирослав Христов Кирилов
9 Никола Стоянов Стоянов

20.ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1 Камен Павлов Каменов
2 Йордан Красимиров Гаврилов
3 Лазаринка Карамфилова Николова
4 Христина Емилова Борисова

21.Коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“
1 Никола Пейчев Хаджийски
2 Стефан Костадинов Русев
3 Бонка Стоянова Йорданова

banner 545x
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !