Кандидатите за местна власт в Силистра

Последна промяна на 16 октомври 2015 в 03:16 4193 0

На местните избори в Силистра на 25 октомври ще участват 17 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ

2. ИК Георги Иванов Иванов

3. Партия НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
4. Партия АТАКА

5. Партия ГЕРБ

6. Партия АБВ (АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ)

7. Партия Местна коалиция „Спасение за Силистра“

8. Партия ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ“

9. ИК Павлина Йорданова Романова

10. Партия Местна коалиция „ГРАЖДАНСКО ЕДИНСТВО“

11. Партия СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

12. ИК Костадин Димитров Иванов

13. Партия БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР-БДЦ
14. Партия ДВИЖЕНИЕ 21

15. Партия БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
16. Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ
17. Партия ВЪЗРАЖДАНЕ



Листите на големите партии са както следва:

ГЕРБ се явява с кандидат за кмет на Община Силистра Юлиян Найденов Найденов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Мария Димитрова Димитрова
2. Валентин Йорданов Перчемлиев
3. Денка Димитрова Михайлова
4. Денислав Пламенов Димитров
5. Калоян Димитров Нейков
6. Иван Костадинов Иванов
7. Васил Георгиев Славов
8. Славянка Георгиева Стоянова
9. Константин Стоилов Христов
10. Ивелин Митков Неделчев
11. Здравко Горанов Горанов
12. Мирослава Красимирова Червенкова
13. Добри Илиев Добрев
14. Пламен Милков Стефанов
15. Георги Тодоров Кърджиев
16. Йордан Борисов Владимиров
17. Симеон Василев Симеонов
18. Веселин Йорданов Дечев
19. Джихан Юсуф Акиф
20. Маргарита Кръстилева Гецова
21. Тодор Димитров Маринов
22. Даниела Неделчева Недялкова
23. Славянка Тодорова Василева
24. Стефан Николов Михов
25. Васил Тодоров Василев
26. Неделчо Иванов Неделчев
27. Младен Желев Енев
28. Виолета Атанасова Йорданова
29. Пламен Милков Чочев
30. Адриана Атанасова Добрева
31. Николай Живков Йоргов
32. Георги Йорданов Спасов
33. Гергана Генчева Лазарова

За кметове на кметства:

За кметство "Айдемир" - Веселин Димитров Гарабински
За кмество "Ветрен" - Неделчо Иванов Неделчев
За кметство "Калипетрово" - Пеньо Неделчев Пенев
За кметство "Срацимир" - Маргарита Иванова Иванова
За кметство "Професор Иширково" - Тодорка Балушева Славова
За кметство "Брадвари" - Ерсин Тезджан Сали

БСП се явява с кандидат за кмет на Община Силистра Станислав Атанасов Стойков. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Георги Ивов Кирилов
2. Станислав Атанасов Стойков
3. Надежда Друмева Бобчева
4. Боян Петров Димов
5. Мирослав Петров Карагеоргиев
6. Виктор Руменов Цветанов
7. Галина Русева Павлова
8. Нина Калинова Димитрова
9. Радостин Пламенов Атанасов
10. Янка Колева Йовчева
11. Стилиян Стойчев Стойчев
12. Веселин Стойчев Стойчев
13. Дияна Денева Николова
14. Иванка Тодорова Карагеоргиева
15. Лазар Иванов Лазаров
16. Ивелина Михайлова Николова
17. Светлана Вескова Великова
18. Соня Илиева Додева
19. Стоян Кръстилов Стойчев
20. Петя Маринова Янакиева
21. Йорданка Димитрова Иванова
22. Ирена Костадинова Владимирова
23. Марина Йорданова Петрова
24. Велин Иванов Иванов
25. Стойчо Димитров Нечев
26. Галина Миткова Димитрова
27. Иванка Дойчева Славова
28. Лазар Богданов Лазаров
29. Милена Ванева Маринова-Попазова
30. Георги Костадинов Петров
31. Денка Стоянова Костадинова
32. Радослав Пламенов Костов
33. Никола Стефанов Караколев

За кметове на кметства:

За "Айдемир" - Никола Стефанов Караколев
За "Бабук" - Лазар Богданов Лазаров
За "Ветрен" - Иванка Дойчева Славова
За "Калипетрово" - Тодор Михалев Попазов
За "Професор Иширково" - Стойчо Димитров Нечев
За "Срацимир" - Георги Костадинов Петров
За "Сребърна" - Веселин Стойчев Стойчев

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Силистра Ростислав Светославов Павлов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Ростислав Светославов Павлов
2. Теодор Иванов Иванов
3. Иванка Господинова Ташева
4. Цветана Игнатова Колева
5. Милена Господинова Златева
6. Димитър Николаев Караджов
7. Лъчезар Тихомиров Чокоев
8. Драгомир Милков Маринов
9. Свилен Димитров Димитров
10. Георги Александров Бонев
11. Марияна Борисова Чобанова
12. Йордан Петров Йорданов
13. Лиляна Иванова Илиева
14. Петър Николаев Чернев
15. Мартина Красимирова Янакиева
16. Николай Христов Бабанов
17. Стефан Николаев Денчев
18. Йордан Куртев Вълчев
19. Кинка Минчева Иванова
20. Мирослав Янев Георгиев
21. Тошо Петров Атанасов
22. Марин Димитров Янакиев
23. Ани Валентинова Петкова
24. Ивайло Валентинов Иванов
25. Тихомир Хараланов Тодоров
26. Васил Христов Петров
27. Дилбер Зияева Тахсинова
28. Данка Минчева Иванова
29. Елка Маринова Славова
30. Росица Валентинова Христова
31. Николай Атанасов Бошнаков
32. Иванка Иванова Келчева
33. Нейко Петров Хотинов

За кметове на кметства:

За "Айдемир" - Георги Александров Бонев
За "Професор Иширково" - Кинка Минчева Иванова
За "Смилец" - Марин Димитров Янакиев
За "Срацимир" - Господин Иванов Станчев

ДПС се явява с кандидат за кмет на Община Силистра Джанан Халил Феим. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Джанан Халил Феим
2. Елис Сейфедин Белки
3. Бахтен Сезаи Вели
4. Бирол Ерол Мехмед
5. Танер Фикретов Хасанов
6. Зеки Мехмедов Салимов
7. Митат Халим Осман
8. Пепа Денева Георгиева
9. Метин Осман Сеид
10. Исмаил Хасанов Алишев
11. Танер Шабан Бейсим
12. Фарадин Динчеров Фарадинов
13. Асие Максудова Тахирова
14. Мирела Вергилова Вергилова

За кметове на кметства:

За "Брадвари" - Мартин Давидов Караджов
За "Йорданово" - Мемду Мехмед Али

Движение 21 се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Силистра. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Стоянка Йорданова Енева-Дойчева
2. Веселин Аврамов Аврамов
3. Иванушка Тодорова Иванова
4. Стоил Василев Стойчев
5. Незабравка Йорданова Кирова-Христова
6. Севда Сабит Реджеб
7. Илиана Димитрова Митева
8. Мартин Здравков Бурлаков
9. Милена Иванова Петрова
10. Петър Антонов Петров
11. Весела Димитрова Тодорова
12. Александра Веселинова Василева
13. Нина Йорданова Питакова
14. Бисер Васков Дончев
15. Десислав Георгиев Иванов
16. Радослав Станков Радинов
17. Розалина Иванова Иванова
18. Георги Зарков Димитров
19. Петко Димитров Петков
20. Наташа Тодорова Петрова
21. Петя Христова Николова
22. Димитрина Тетрадова Панчева
23. Филип Василев Филев
24. Таня Иванова Тодорова
25. Богданка Илиева Великова
26. Христина Йорданова Малчева
27. Тихомир Стоянов Събев

За кметове на кметства:

За "Айдемир" - Радомир Димитров Радев
За "Бабук" - Васил Радев Димитров
За "Йорданово" - Йълмаз Юсеин Юсеин
За "Калипетрово" - Димитър Костов Димитров

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !