Кандидатите за местна власт във Враца

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:39 4416 0

Своя глас за кмет на Враца можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Враца можете да дадете тук.

На местните избори във Враца на 25 октомври ще участват 23 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Местна коалиция "Народен съюз за Враца"
2. Партия "Глас Народен"
3. Местна коалиция "Свободни и независими"
4. Партия "Обединена България"
5. Независим кандидат Владимир Ценов
6. Партия "Български социалдемократи"
7. Партия "Движение 21"
8. Коалиция "Реформаторски блок"
9. Независим кандидат Илинка Маринова
10. Партия "Българска социалистическа партия"
11. Независим кандидат Генади Георгиев
12. Партия "Нова алтернатива"
13. Партия "Новото време"
14. Партия „ГЕРБ“
15. Партия "Български демократичен център"
16. Партия "Съюз на патриотичните сили "Защита"
17. Независим кандидат Николай Иванов
18. Партия "Движение за радикална промяна "Българската пролет"
19. Независим кандидат Николай Николов
20. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
21. Партия "Солидарност"
22. Независим кандидат Ангел Петров
23. Партия "Национален фронт за спасение на България"
24. Партия "Атака"
25. Партия "ВМРО – Българско национално движение"
26. Независим кандидат Eмил Пеняшки
27. Независим кандидат Иван Узунов
28. Партия "Нова сила"
29. Партия "Движение Напред България"
30. Местна коалиция "Либерален алианс - Има бъдеще за Враца"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Враца Калин Ангелов Каменов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Иво Кирилов Ралчовски
2. Наташка Иванова Велчовска
3. Борислав Василев Стоев
4. Петя Янева Долапчиева
5. Костадин Никифоров Шахов
6. Нина Василева Дакева
7. Румен Петров Петров
8. Деян Огнянов Бенински
9. Хенриета Георгиева Георгиева
10. Венета Цветанова Йошева
11. Десислава Иванова Димитрова
12. Таня Цветанова Георгиева
13. Владимир Христов Христов
14. Нели Захариева Стоянова
15. Маргарита Стоянова Ангелова
16. Кирил Христов Беков
17. Илия Генов Илиев
18. Васил Петков Василев
19. Румен Димитров Антов
20. Момчил Димитров Калистратов
21. Николай Руменов Николов
22. Мариана Митева Петкова
23. Димитър Динков Динков
24. Демир Колев Великов
25. Петър Стефанов Петров
26. Венелин Иванов Хубев
27. Цветинка Младенова Нейкова
28. Илиян Николов Нисторов
29. Натали Невелинова Цветкова
30. Цвета Димитрова Генкова – Петрова
31. Милена Захариева Калъпова
32. Мариана Цветанова Каменова
33. Христо Илиев Илиев
34. Катерина Георгиева Тодорова
35. Венко Венциславов Стоев
36. Снежанка Митова Каменова
37. Николай Христов Тодоров

За кметове на кметства:

За с. Баница - Валентин Георгиев Димитров
За с. Бели Извор - Калин Емилов Младенов
За с. Веслец - Георги Иванов Тасков
За с. Власатица - Петър Драгоманов Атанасов
За с. Върбица - Николай Цветков Монов
За с. Голямо Пещене - Тодор Христов Тодоров
За с. Горно Пещене - Кирил Петров Попов
За с. Девене - Милена Нецова Велчева
За с. Згориград - Асен Георгиев Петров
За с. Костелево - Любомир Христов Кръстев
За с. Лиляче - Славейко Петров Михайлов
За с. Лютаджик - Валентин Николов Петров
За с. Мраморен - Страхил Любенов Цеков
За с. Нефела - Елка Иванова Петрова
За с. Оходен - Тодор Ценов Тодоров
За с. Паволче - Емил Стефанов Василев
За с. Тишевица - Минко Георгиев Георгиев
За с. Три Кладенци - Слави Иванов Младенов
За с. Челопек - Тихомир Иванов Тошев
За с. Чирен - Емилия Георгиева Ангелова

"Реформаторски блок" се явява с кандидат за кмет на Община Враца Здравко Тодоров Златев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Здравко Тодоров Златев
2. Владислава Тошева Лакова
3. Милена Маринова Найденова
4. Румен Тодоров Кръстев
5. Кирил Петров Кирков
6. Цветан Йорданов Ангелов
7. Румяна Кръстева Иванова
8. Десислава Божидарова Рашкова
9. Венелин Ценов Петров
10. Лиляна Веселинова Христова
11. Анюта Илиева Каменова
12. Цветомир Кирилов Кръстев
13. Иван Георгиев Енев
14. Румен Христов Петков
15. Красимир Гешев Вълков
16. Диан Иванов Дамянов
17. Стоянка Христова Конджова
18. Андрей Полизонов Андреев

За кметове на кметства:

За с. Власатица - Мариела Григорова Петрова
За с. Костелево - Калина Христова Иванова
За с. Лиляче - Стоянка Христова Конджова
За с. Мраморен - Десислава Иванчева Иванчева
За с. Тишевица - Митко Тодоров Резашки
За с. Чирен - Диан Иванов Дамянов

БСП се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Враца. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Цветелина Върбанова Дамяновска
2. Валери Лилов Стаменов
3. Бойко Борисов Ничев
4. Мирон Драганов Иванов
5. Калина Емилова Динкова
6. Лъчезар Ангелов Генов
7. Таня Цветанова Алексиева
8. Иван Георгиев Иванов
9. Радка Цветанова Тошева
10. Иванка Стефанова Стоянова –Дуарте
11. Малинка Георгиева Михайлова
12. Албена Георгиева Топашка
13. Иван Иванов Василев
14. Адриан Руменов Тодоров
15. Георги Иванов Боянкински
16. Маргарита Николова Стоянова
17. Павлин Никифоров Петров
18. Стефка Димитрова Кузманова
19. Цветан Асенов Георгиев
20. Веселка Цветанова Кръстева
21. Ивайло Кирилов Димитров
22. Детелин Найденов Бориславов
23. Динка Николова Василева
24. Иво Николаев Ангелов
25. Мирослав Георгиев Ангелов
26. Биляна Христова Тодорова
27. Веска Георгиева Нинова
28. Генади Красимиров Тодоров
29. Татяна Валентинова Попова
30. Камелия Цакова Кръстева
31. Борис Николов Стоянов
32. Златка Иванова Петрова
33. Коста Цветков Ценов
34.Кирил Венциславов Ангелов
35. Мартин Цветелинов Тодоров
36. Люся Николаева Димитрова
37. Александър Панайотов Александров

За кметове на кметства:

За с. Баница - Станимир Георгиев Статков
За с. Веслец - Силвия Христова Петрова
За с. Власатица - Венелин Митков Панов
За с. Върбица - Милка Йорданова Милова
За с. Голямо Пещене - Венцислав Цветков Ангелов
За с. Девене - Екатерина Благовестова Лилова
За с. Костелево - Невена Ангелова Цекова
За с. Лиляче - Цветослав Йорданов Цветков
За с. Мраморен - Пламен Ангелов Злидолски
За с. Паволче - Николина Костадинова Петкова
За с. Тишевица - Манол Каменов Маринов
За с. Челопек - Емил Николаев Петров

ВМРО се явява с кандидат за кмет на Община Враца Красимир Илиев Богданов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Красимир Симеонов Ангелов
2. Георги Владимиров Ганецовски
3. Галя Симеонова Георгиева
4. Марин Иванов Цветков
5. Светлин Цветков Цветков
6. Александър Ценов Владимиров
7. Явор Венчев Петков
8. Николинка Христова Гигова
9. Иван Василев Иванов
10. Христо Светославов Пеевски
11. Калоян Георгиев Трайков
12. Анна Евгениева Миткова
13. Момчил Пламенов Янков
14. Ивайло Атанасов Иванов
15. Румяна Цветанова Витньова
16. Весела Будьониева Павлова
17. Никола Бориславов Мичев
18. Деница Александрова Нитова
19. Стефчо Бойков Дамянов
20. Галя Наумова Христова
21. Пламен Цанков Петров
22. Виктория Ивайлова Пандурска
23. Гриша Ангелов Григоров
24. Мая Тодорова Ценова
25. Божидар Иванов Джунов
26. Страхил Любенов Василев
27. Иван Александров Иванов
28. Нели Страхилова Йотова
29. Цветелин Господинов Бойчев
30. Веселин Иванов Илиев
31. Петя Димитрова Беризовска- Петрова
32. Емил Лъчезаров Димитров
33. Станислав Пламенов Стаменов
34. Ангел Димитров Кацарски
35. Йонко Георгиев Христов
36. Тодор Валериев Димитров
37. Тихомир Евгениев Кръстев

За кметове на кметства:

За с. Баница - Иван Александров Иванов
За с. Веслец - Нели Страхилова Йотова
За с. Горно Пещене - Мая Тодорова Ценова
За с. Згориград - Красимир Симеонов Ангелов
За с. Нефела - Ангел Маринов Ангелов
За с. Оходен - Иван Василев Иванов
За с. Три Кладенци - Светлан Евгениев Симеонов
За с. Челопек - Гриша Ангелов Григоров

"Движение 21" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Враца. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

banner 2 300x250

1. Григор Томов Григоров
2. Христина Симеонова Младенова
3. Даринка Петрова Еремиева
4. Радослав Спасов Божинов
5. Тихомир Бориславов Машов
6. Петър Милчев Вълов
7. Петрана Иванова Петрова
8. Надежда Георгиев Монова
9. Нели Генова Липова
10. Диана Бориславова Машова

"Глас Народен" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Враца. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Димитър Петров Цолов
2. Ирена Иванова Найденова
3. Ани Виктор Костов
4. Александър Димитров Митов
5. Ивайло Димитров Иванов
6. Емил Димитров Николов
7. Димитър Иванов Митов
8. Татяна Радкова Стайкова-Гигенска
9. Светлана Токиева Евтимова
10. Тодор Людмилов Тодоров
11. Венцислав Иванов Стойков
12. Николай Цветков Нанков
13. Детелина Петрова Александрова

За кметове на кметства:

За с. Згориград - Ивайло Димитров Иванов

banner 545x
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !