Листите на РБ в София: Трайчо Трайков пръв, следва го Прошко Прошков

Последна промяна на 23 септември 2015 в 17:19 4847 1

Снимка БГНЕС

61 кандидати за общински съветници в София, 24 за районни кметове и още 23 за управници на селата до столицата, регистрира Реформаторският блок в ЦИК. 

Листата за съветници води екс министър Трайчо Трайков, следват го Прошко Прошков и Борислав Бориславов.
Кандидатът за кмет на Реформаторите за столицата е Вили Лилков. 

Кандидати за кметове на райони:

Район "Средец" - Мария Николова Ачкова

Район "Красно село" - Христо Панчев Апостолов

Район "Възраждане" - Николай Здравков Спасов

Район "Оборище" - Васил Божидаров Цолов

Район "Сердика" - Тодор Петров Стефанов

Район "Подуяне" - Денислав Желев Генчев

Район "Слатина" - Богдана Тодорова Станоева

Район "Изгрев" - Филип Димитров Симеонов

Район "Лозенец" - Богдан Николаев Николов

Район "Триадица" - Димитър Петров Божилов

Район "Красна поляна" - Стоян Траянов Танев

Район "Илинден" - Тодор Василев Сантов

Район "Надежда" - Бонка Сергеева Василева

Район "Искър" - Магдалена Руменова Чакалова

Район "Младост" - Теодор Красинов Георгиев

Район "Студентски" - Божидар Йорданов Василев

Район "Витоша" - Теодор Богомилов Петков

Район "Овча купел" - Пеню Витанов Пенев

Район "Люлин" - Ивайло Благоев Михайлов

Район "Връбница" - Руслан Белизаров Баждеков

Район "Нови Искър" - Владислав Владимиров Владимиров

Район "Панчарево" - Станислав Бойчев Благоев

Район "Банкя" - Арсени Христов Вълчинов

Листа на кандидати на РБ за общински съветници в София:

1. Трайчо Димитров Трайков
2. Прошко Начев Прошков
3. Борислав Иванов Бориславов
4. Марта Руменова Георгиева
5. Любомир Петров Георгиев
6. Антон Господинов Койчев
7. Красимир Асенов Гълъбов
8. Иво Николаев Божков
9. Иветка Тодорова Петрова
10. Радослав Игнатов Абрашев
11. Цецка Георгиева Бачкова
12. Стефан Марчев Марков
13. Марио Руменов Добрев
14. Евгения Добрева Ненова
15. Ина Райчева Райчева
16. Цветанка Андреева Андреева
17. Атанас Димитров Щерев
18. Тодор Петров Стефанов
19. Николай Владимиров Вълков
20. Грети Иванова Стефанова
21. Владимир Чавдаров Симеонов
22. Виолета Любомирова Донева – Янкулова
23. Ивана Иванова Енева
24. Зорница Харалампиева Василева
25. Бонка Сергеева Василева
26. Елена Христова Николова
27. Николай Толчев Толчев
28. Христо Иванов Добрев
29. Виктор Лъчезаров Чаушев
30. Виктор Георгиев Чолаков
31. Албена Димчева Палпурина
32. Милена Георгиева Горанова
33. Момчил Василев Стефанов
34. Пламен Величков Кръстев
35. Маргарита Стефанова Илчева
36. Венцислав Василев Кръстев
37. Здравко Йорданов Цанев
38. Милен Бончев Стоев
39. Чавдар Любенов Йорданов
40. Ириан Георгиев Марков
41. Теодор Красинов Георгиев
42. Магдалена Александрова Бояджиева – Петрова
43. Керачка Бедрос Михаел
44. Теодор Богомилов Петков
45. Витан Йорданов Влахов
46. Димитър Димитров Димитров
47. Димитър Иванов Любенов
48. Александър Василев Янкулов
49. Тодор Василев Сантов
50. Венцислав Илиев Михайлов
51. Валентин Божидаров Йотов
52. Пеню Витанов Пенев
53. Добрин Юриев Балчев
54. Сафет Мустафа Караулан
55. Денислав Желев Генчев
56. Борис Георгиев Аврамов
57. Илич Борисов Цветков
58. Ивайло Благоев Михайлов
59. Петър Ясенов Маринов
60. Христо Панчев Апостолов
61. Цветелина Огнянова Сърбинска

Кандидати за кметове на РБ в София-област:

За Владая - Мако Петров Маков

За Мърчаево - Олег Любомиров Митов

За Мало Бучино - Атанас Станоев Тасев

За Волуяк - Йордан Ивов Йорданов

За Войнеговци - Надя Петрова Горничева

За Доброславци - Анелия Лазарова Венкова

За Житен - Александра Дончева Калайджиева

За Кубратово - Румен Рангелов Георгиев

За Кътина - Маргарита Николова Цветанова

За Локорско - Мимоза Ангелова Митрева

За Мировяне - Йорданка Стоичкова Петкова

За Негован - Снежанка Младенова Величева

За Подгумер - Димитринка Радкова Богданова

За Световрачене - Атанас Симеонов Атанасов

За Чепинци - Ивайло Николов Николов

За Бистрица - Михайл Лалев Мънков

За Герман - Маргаритка Иванова Станкова

За Долни Пасарел - Иван Борисов Иванов

За Железница - Милчо Йорданов Миланов

За Казичене - Николай Георгиев Дойчинов

За Кокаляне - Любомир Петков Стойков

За Кривина - Емил Любенов Спасов

За Лозен - Здравко Димитров Хрисимов

banner 545x
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

23.09 2015 в 18:52

OffNews, вие сте парцал на РъБъ !