Кои училища ще осигурят шкафчета на децата за първия учебен ден (списък)

Последна промяна на 05 септември 2018 в 17:32 6719 0

75 софийски и 513 училища в населени места извън столицата ще осигурят шкафчета на учениците си от предстоящата учебна година. В тях децата от първи до седми клас включително ще могат да заключват вещи, които ще им трябват през седмицата, но не е необходимо да носят всеки ден в раниците, нито им трябват за подготовката у дома - спортен екип, маратонки/гуменки, бои и моливи и други пособия.

Списъкът с училищата бе публикуван от Министерството на образованието и науката и включва класираните по Националната програма на МОН "Осигуряване на съвременна образователна среда", модул "Осигуряване на ученически шкафчета".

Целта на модула към програмата на МОН бе олекотяването на ученическите раници.

Училищата трябва да осигурят част от необходимите им средства, а държавата ги съфинансира.

Програмата предвижда осигуряването на шкафчета за 200 хил. ученици, като изисква мебелите да бъдат купени от училищата до първия учебен ден. 

До 30 октомври те трябва да отчета свършеното в дирекция "Учебници и училищна документация" на МОН.

Тези, които не са усвоили цялата отпусната им сума, трябва да върнат останалите пари до 15 дни след предаването на отчета.

Ето включените от София:

Училище Населено място
1. 143 ОУ "Георги Бенковски" София
2. 68 СУ "Академик Никола Обрешков" София
3. 42 Основно училище "Хаджи Димитър" София
4. 79 СУ "Индира Ганди" София
5. 97 СУ "Братя Миладинови" София
6. 163 ОУ "ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР" София
7. 201 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Лозен
8. 38 ОУ "Васил Априлов" София
9. 117 СУ "Свети свети Кирил и Методий" Бухово
10. 136 ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" София
11. 8 СУ "Васил Левски" София
12. 85 СУ "Отец Паисий" София
13. НСУ "СОФИЯ" София
14. 23 СУ "Фредерик Жолио-Кюри" София
15. 112 ОУ "СТОЯН ЗАИМОВ" София
16. 36 СУ "Максим Горки" София
17. 88 СУ "Димитър Попниколов" София
18. 18 СУ "Уилям Гладстон" София
19. 95 СУ "Проф. Иван Шишманов" София
20. 14 СУ "Проф. д-р Асен Златаров" София
21. 2 средно училище "Академик Емилиян Станев" София
22. 12 СУ "Цар Иван Асен II" София
23. 48 ОУ "Йосиф Ковачев" София
24. 90 СУ "Генерал Хосе де Сан Мартин" София
25. IV ОУ "Проф. Джон Атанасов" София
26. 44 СУ "Неофит Бозвели" София
27. 49 ОУ "Бенито Хуарес" София
28. 119 СУ "Академик Михаил Арнаудов" София
29. 64 ОУ "Цар Симеон Велики" София
30. 170 СУ "Васил Левски" София
31. 139 ОУ "Захарий Круша" София
32. 148 ОУ "Проф. д-р Любомир Милетич" София
33. 54 СУ "Свети Иван Рилски" София
34. 125 СУ с изучаване на чужди езици "Боян Пенев" София
35. 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" София
36. 124 ОУ "Васил Левски" София
37. 149 СУ "Иван Хаджийски" София
38. 150 ОУ "Цар Симеон Първи" София
39. 53 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "НИКОЛАЙ ХРЕЛКОВ" София
40. 152 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Мърчаево
41. 146 ОУ "Патриарх Евтимий" Волуяк
42. 30 СУ "БРАТЯ МИЛАДИНОВИ" София
43. 132 СУ "Ваня Войнова София
44. 92 ОУ "Димитър Талев" София
45. 156. ОУ "Васил Левски" София
46. 172 Обединено училище "Христо Ботев" Нови Искър
47. 179 ОУ "Васил Левски" Доброславци
48. 147 ОУ "Йордан Радичков" София
49. 46 ОУ "Константин Фотинов" София
50. 191 ОУ "Отец Паисий" Железница
51. 144 СУ "Народни будители" София
52. 133 СУ „А. С. Пушкин” София
53. 25 ОУ "Д-р Петър Берон" София
54. 120 ОУ "Георги Сава Раковски" София
55. 60 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" София
56. 10 СУ "Теодор Траянов" София
57. 63 ОУ "Христо Ботев" София
58. 19 СУ "Елин Пелин" София
59. 6 ОУ "Граф Игнатиев" София
60. 15 СУ "Адам Мицкевиц" София
61. 61 ОУ "Свети Свети Кирил и Методий София
62. 162 ОУ "Отец Паисий" София
63. 108 СУ "Никола Беловеждов" София
64. 1 СУ "Пенчо П. Славейков" София
65. 83 ОУ "Елин Пелин" София
66. 74 СУ "Гоце Делчев" София
67. 171 ОУ "Стоил Панов" Нови Искър
68. 17 СУ "Дамян Груев" София
69. 20 Иновативно основно училище "Тодор Минков" София
70. 22 СУ "Георги Стойков Раковски София
71. 93 СУ "Александър Теодоров-Балан" София
72. 27. СУ "Акад. Георги Караславов" София
73. 121 СУ "ГЕОРГИ ИЗМИРЛИЕВ" София
74. 145 ОУ "Симеон Радев" София
75 28 СУ "Алеко Константинов" София

Училищата от населени места извън столицата:

Спортно училище Сандански
1 ОУ "Отец Паисий" Варна
2 СУ "Св. Климент Охридски" Костенец
3 III OУ "Ангел Кънчев" Варна
4 ПЕГ "Йоан Екзарх" Враца
5 СУПНЕ "Фридрих Шилер" Русе
6 ОУ "Никола Обретенов" Русе
7 СУ "Иван Вазов" Благоевград
8 Обединено училище "Васил
Левски"
Михалич
9 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Бръшляница
10 ОУ "Черноризец Храбър" Варна
11 ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Кърджали
12 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Полско Косово
13 ОУ "Христо Смирненски" Радомир
14 ОУ "Елин Пелин" Пловдив
15 ОУ"Чудомир" Казанлък
16 НУ "Иванчо Младенов" Враца
17 СУ "Максим Райкович" Лясковец
18 ОУ "Любен Каравелов" Пещера
19 СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен
20 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Ясен
21 СУ "Васил Левски" Вълчи дол
22 НУ "Архимандрит Зиновий" Радомир
23 ОУ "Неофит Рилски" Обнова
24 СУ "Максим Райкович" Дряново
25 СУ "Васил Левски" Крумовград
26 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Пазарджик
27 OУ "Проф. Иван Батаклиев" Пазарджик
28 ОУ "Христо Ботев" Поморие
29 Природо‐математическа
гимназия със засилено изучаване
на чужди езици "Иван Вазов"
Димитровград
30 СУ "Пейо Крачолов Яворов" Варна
31 ОУ "Св. Климент Охридски" Попово
32 Трето основно училище "Иван
Вазов"
Берковица
33 ОУ "Иван Вазов" Симеоновград
34 Първо основно училище "Свети
Климент Охридски"
Пазарджик
35 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив
36 ОУ "Професор Димитър Димов" Ловеч
37 ОУ "Олимпи Панов" Русе
38 СУ "Христо Груев Данов" Пловдив
39 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Смолян
40 ОУ "Христо Никифоров" Ловеч
41 ОУ "Антон Страшимиров" Бургас
42 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Черник
43 ОУ "Васил Левски" Пловдив
44 ОУ "Евлоги Георгиев" Дупница
45 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Рудозем
46 ОУ "Христо Ботев" Александрово
47 ОУ "Христо Ботев" Дорково
48 НУ "Отец Паисий" Пазарджик
49 Първо средно училище "Свети
Седмочисленици"
Търговище
50 СУ "Братя Миладинови" Пловдив
51 I ОУ"Иван Вазов" Свиленград
52 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Хасково
53 IX ОУ "Панайот Волов" Шумен
54 СУ "Йордан Йовков" Сливен
55 ОУ "Добри Чинтулов" Варна
56 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Радомир
57 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Козлодуй
58 Трето основно училище "Гоце
Делчев"
Петрич
59 ОУ "Васил Левски" Ботевград
60 СУ "Димчо Дебелянов" Варна
61 НУ "Борис Първи" Крива река
62 ОУ "Отец Паисий" Мартен
63 ОУ "Д‐р Петър Берон" Плевен
64 OУ "Св. св. Кирил и Методий" Самоков
65 НУ "Христо Ботев" Любимец
66 Четвърто основно училище
"Иван Вазов"
Монтана
67 ОУ "Райно Попович" Карлово
68 СУ "Христо Ботев" Калофер
69 СУ "Георги Измирлиев" Горна Оряховица
70 ОУ "Христо Ботев" Бургас
71 Спортно училище ‐ гр. Велико
Търново
Велико Търново
72 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Смядово
73 НУ "Димитър Благоев" Стара Загора
74 СУ "Христо Ботев" Нова Загора
75 ОУ "Христо Ботев" Ръжево Конаре
76 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ветрен
77 ОУ "Гео Милев" Ветрен
78 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Асеновград
79 ОУ "Васил Левски" Враца
80 СУ "Васил Левски" Стара Загора
81 СУ "Христо Ботев" Цар Калоян
82 Обединено училище "Св. Св.
Кирил и Методий"
Бяла река
83 СУ "Отец Пайсий" Враца
84 СУ "Васил Левски" Троян
85 СУ "Сава Доброплодни" Шумен
86 ОУ "Христо Ботев" Карабунар
87 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив
88 ОУ "Паисий Хилендарски" Цалапица
89 СУ "Ангел Каралийчев" Стражица
90 ОУ "Отец Паисий" Стряма
91 СУ "Д‐р Петър Берон" Костинброд
92 СУ "Петко Рачов Славейков" Добрич
93 ОУ "Отец Паисий" Батак
94 НУ "Христо Ботев" Плевен
95 ОУ "Христо Ботев" Поповица
96 ОУ "Георги Бенковски" Бургас
97 ОУ "Д‐р Петър Берон" Вресово
98 СУ за европейски езици "Свети
Константин‐Кирил Философ"
Русе
99 ОУ "Христо Смирненски" Раковски
100 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Добра поляна
101 ОУ "Екзарх Антим I" Пловдив
102 ОУ "Христо Смирненски" Радиево
103 ОУ "Димитър Недялков
Матевски"
Меричлери
104 ОУ "Петко Рачев Славейков Велико Търново
105 СУ "Петко Рачов Славейков" Видин
106 ПМГ "Акад. Боян Петканчин" Хасково
107 СУ "Васил Левски" Велинград
108 СУ "Васил Левски" Шумен
109 СУ "Д‐р Петър Берон" Хитрино
110 ОУ "Стоян Михайловски" Варна
111 ОУ "Васил Левски" Кнежа
112 ОУ "Антон Симеонович
Макаренко"
Речица
113 ОУ "Христо Ботев" Горица
114 ОУ "Отец Паисий" Равна гора
115 НУ "Хаджи Генчо" Тетевен
116 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Равнец
117 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Синдел
118 Национално училище за
музикално и танцово изкуство
"Добрин Петков"
Пловдив
119 НУ "Михаил Куманов" Ботевград
120 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Пещера
121 НУ "Георги Сава Раковски" Хасково
122 СУ "Пейо Крачолов Яворов" Плевен
123 ОУ "Христо Ботев" Череша
124 СУ "Вичо Грънчаров" Горна Оряховица
125 ОУ "Реджеб Кюпчю" Топчийско
126 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Дъбово
127 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Труд
128 ОУ "Христо Ботев" Стамболийски
129 ОУ "Христо Ботев" Велико Търново
130 ОУ "Неофит Рилски" Костандово
131 ОУ "Васил Левски" Кърджали
132 ОУ “Св.Св.Кирил и Методий“ Антон
133 ОУ "Христо Ботев" Сарая
134 ОУ "Стефан Караджа" Добрич
135 СУ "Любен Каравелов" Несебър
136 НУ "Неделя Петкова" Сопот
137 ОУ " Пенчо Славейков" Белащица
138 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Градинарово
139 II ОУ "Димитър Благоев" Благоевград
140 ОУ "Христо Смирненски" Пристое
141 СУ "Христо Ботев" Долни Дъбник
142 Четвърто основно училище
"Димчо Дебелянов"
Благоевград
143 СУ "Методий Драгинов" Драгиново
144 СУ "Васил Левски" Карлово
145 СУ "Георги Брегов" Пазарджик
146 Второ основно училище "Петко
Рачов Славейков"
Стара Загора
147 ОУ "Любен Каравелов" Пазарджик
148 СУ "Трайко Симеонов" Шумен
149 СУ "Христо Ботев" Бургас
150 СУ "Добри Чинтулов" Бургас
151 ОУ "Христо Смирненски" Ясенково
152 ОУ "Иван Вазов" Горна Оряховица
153 ОУ "Иван Сергеевич Тургенев" Разград
154 НУ "Христо Ботев" Първомай
155 ОУ "Христо Ботев" Стожер
156 ОУ "Христо Ботев" Глава
157 Обединено училище "Отец
Паисий"
Радомирци
158 СУ "Христо Ботев" Септември
159 ОУ "Георги Бенковски" Велинград
160 ОУ "Любен Каравелов" Бяла река
161 ОУ "Д‐р Петър Берон" Буково
162 ОУ "Панайот Хитов" Сливен
163 ОУ "Злати Терзиев" Баня
164 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Селановци
165 Първо основно училище "Кочо
Мавродиев"
Петрич
166 НУ "Кирил и Методий" Черногорово
167 ОУ "Христо Ботев" Крушовица
168 ОУ "Любен Каравелов" Хасково
169 ОУ “Валери Петров“ Плевен
170 СУ "Любен Каревелов" Копривщица
171 ОУ "Свети Климент Охридски" Плевен
172 НУ "Св. св. Кирил и Методий" Разлог
173 НУ "Васил Петлешков" Брацигово
174 Обединено училище "Йордан
Йовков"
Браничево
175 СУ "Георги Стойков Раковски" Каолиново
176 СУ "Саво Ценов Савов" Пирдоп
177 ОУ "Христо Ботев" Глогово
178 СУ "Антим I" Златоград
179 СУ "Гео Милев" Варна
180 Трето основно училище "Христо
Ботев"
Сандански
181 СУ "Свети Климент Охридски" Симеоновград
182 СУ "Христо Ботев" Козлодуй
183 СУ "Никола Войводов" Враца
184 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Петрич
185 ОУ "Христо Ботев" Ахелой
186 Осмо СУ "Арсени Костенцев" Благоевград
187 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ясеновец
188 ОУ "Васил Петлешков" Пловдив
189 ОУ "Тодор Каблешков" Пловдив
190 ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив
191 ОУ "Братя Миладинови" Русе
192 СУ "Димитър Гачев" Пазарджик
193 ОУ "Георги Кирков" Казанлък
194 XIII ОУ "Св. св. Кирил и
Методий"
Перник
195 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Кресна
196 XVI ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Перник
197 СУ "Свети Климент Охридски" Аксаково
198 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Правда
199 НУ "Св. Св. Кирил и Методий" Злокучене
200 НУ "Христо Ботев" Снежина
201 НУ "Св. Климент Охридски" Крумово
202 ОУ "Васил Левски" Ракево
203 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Карнобат
204 СУ "Отец Паисий" с
природоматематическа
насоченост
Кърджали
205 ОУ "Митрополит Авксентий
Велешки"
Самоков
206 СУ "Христо Ботев" Враца
207 ОУ "Неофит Рилски" Велинград
208 СУ "Иван Вазов" Поморие
209 Трето основно училище
"Димитър Благоев"
Шумен
210 СУ "Йордан Йовков" Окорш
211 ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Казанлък
212 СУ "Епископ Константин
Преславски"
Бургас
213 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Велико Търново
214 ОУ "Неофит Рилски" Дерманци
215 Обединено училище "Никола
Йонков Вапцаров"
Вълчитрън
216 ОУ "Никола Вапцаров" Копривлен
217 ОУ "Христо Ботев" Варна
218 СУ "Вела Благоева" Велико Търново
219 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Сърнево
220 ОУ "Свети Иван Рилски" Варна
221 ОУ "Христо Ботев" Пелишат
222 ОУ "Васил Левски" Бургас
223 ОУ "Йордан Йовков" Варна
224 СУ "Неофит Рилски" Харманли
225 НУ "Свети Паисий Хилендарски" Нова Загора
226 ОУ "Никола Парапунов" Разлог
227 ОУ "Васил Левски" Ловеч
228 ОУ "Найден Геров" Бургас
229 ОУ "Димитър Петров" Сливен
230 СУ "Възраждане" Русе
231 Tрето ОУ "Д‐р Петър Берон" Монтана
232 ОУ "Христо Ботев" Габрово
233 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Куртово Конаре
234 НУ "Васил Левски" Лозница
235 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Браниполе
236 СУ "Васил Левски" Ардино
237 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Петко Славейков
238 СУ "Иван Вазов" Плевен
239 СУ "Петко Росен" Бургас
240 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Дреновец
241 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Венелин
242 СУ "Христо Ботев" Камено
243 Обединено училище
"Св.Св.Кирил и Методий"
Обзор
244 ОУ "Георги Бенковски" Мирково
245 СУ "Васил Левски" Кула
246 НУ "Христо Ботев" Соколово
247 ОУ "Христо Ботев" Енина
248 ОУ "Христо Ботев" Юнаците
249 ОУ "Свети княз Борис І" Бургас
250 ОУ "Христо Ботев" Садина
251 СУ "Иван Вазов" Мездра
252 ОУ "Свети Патриарх Евтимий" Варна
253 ОУ "Панайот Волов" Добрич
254 СУ "Васил Левски" Гълъбово
255 ОУ "Отец Паисий" Силистра
256 ППМГ "Акад. Никола Обрешков" Бургас
257 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Приморско
258 СУ "Неофит Рилски" Твърдица
259 СУ "Козма Тричков" Враца
260 ОУ "Христо Ботев" Ново Паничарево
261 СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна
262 СУ "Д‐р Петър Берон" Болярово
263 СУ "Елин Пелин" Руен
264 ОУ "Христо Ботев" Мъглиж
265 ОУ "Отец Пайсий" Мененкьово
266 ОУ "Христо Ботев" Градина
267 ОУ "Неофит Рилски" Ягодово
268 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Дупница
269 Обединено училище "Св. св.
Кирил и Методий"
Търнене
270 ОУ "Любен Каравелов" Свиленград
271 ОУ "Христо Ботев" Брестовица
272 ОУ "Неофит Рилски" Бел Камен
273 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Дивотино
274 ОУ "Д‐р Петър Берон" Пловдив
275 ОУ "Свети Патриарх Евтимий" Пещера
276 ОУ "Васил Левски" Ябълково
277 СУ "Иван Вазов" Стара Загора
278 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Елхово
279 СУ "Братя Петър и Иван
Каназиреви"
Разлог
280 ОУ "Димитър Благоев" Велико Търново
281 ОУ "Георги Стойков Раковски" Гълъбец
282 СУ "Христо Ботев" Павел баня
283 СУ "Владимир Комаров" Велико Търново
284 СУ "Васил Левски" Севлиево
285 ОУ "Васил Априлов" Русе
286 ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" Попинци
287 ОУ "Иван Вазов" Кюстендил
288 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Кюстендил
289 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Брадвари
290 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Марково
291 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Първенец
292 ОУ "Христо Ботев" Вълнари
293 СУ "Христо Ботев" Арчар
294 ОУ „Никола Икономов“ Разград
295 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Завет
296 ОУ "Христо Ботев" Горно Ботево
297 СУ "Отец Паисий" Самоков
298 ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Крива бара
299 ОУ "Братя Миладинови" Кърналово
300 Обединено училище "Васил
Левски"
Юруково
301 ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Ковачица
302 ОУ "Христо Ботев" Братаница
303 НУ "Христо Попмарков" Свиленград
304 НУ "Алеко Константинов" Харманли
305 Обединено училище "Братя
Миладинови"
Конарско
306 I ОУ "Св. княз Борис І" Варна
307 СУ "Тодор Кирков" Ловеч
308 СУ "Васил Левски" с ПП Ветово
309 СУ "Пейо Крачолов Яворов" Сливен
310 ОУ "Васил Левски" Орешене
311 Второ основно училище "Иван
Вазов"
Вълчедръм
312 ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Димитровград
313 СУ "Проф. д‐р Асен Златаров" Минерални бани
314 ОУ "Стою Шишков" Търън
315 СУ "Св. Климент Охридски" Дългопол
316 ОУ "Стою Шишков" Смолян
317 ОУ "Тома Кърджиев" Русе
318 ОУ "Отец Паисий" Говедаре
319 НУ "Св. св. Кирил и Методий" Долни Дъбник
320 ОУ "Васил Левски" Комунига
321 IV ОУ "Иван Вазов" Търговище
322 ОУ "Христо Ботев" Джурово
323 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Велики Преслав
324 ОУ "Свети свети Кирил и
Методий"
Девня
325 ОУ "Свети Климент" Юпер
326 СУ "Нешо Бончев" Панагюрище
327 СУ "Отец Паисий" Стамболийски
328 СУ за хуманитарни науки и
изкуства "Константин
Преславски"
Варна
329 ОУ "Христо Ботев" Черноморец
330 ОУ "Христо Ботев" Асеновци
331 СУ "Иван Вазов" Бургас
332 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Ветрен
333 СУ "Христо Ботев" Горна Малина
334 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Порой
335 СУ "Димитър Благоев" Свищов
336 ОУ "Елисавета Багряна" Сливен
337 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Блатска
338 Първо основно училище "Св. св.
Кирил и Методий"
Гоце Делчев
339 СУ "Проф. д‐р Асен Златаров" Първомай
340 OУ "Св. св. Кирил и Методий" Бояджик
341 СУ "Александър Иванов ‐ Чапай" Белово
342 НУ "Васил Левски" Завой
343 ОУ "Поп Минчо" Коларово
344 ОУ "Георги Бенковски" Рибарица
345 ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Баничан
346 ОУ "Хаджи Димитър" Селиминово
347 ОУ "Христо Ботев" Лозарево
348 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Замфирово
349 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Манолич
350 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Зимница
351 ОУ "Отец Пайсий" Лозарево
352 ОУ "Юрий Гагарин Сливен
353 ОУ "Свети Паисий Хилендарски" Хаджидимитрово
354 ОУ "ПЕТКО РАЧОВ СЛАВЕЙКОВ" Средногорци
355 ОУ"Христо Ботев" Гложене
356 ПМГ "Атанас Радев" Ямбол
357 СУ "Константин Величков" Пловдив
358 Шесто средно училище "Отец
Паисий"
Монтана
359 СУ "Екзарх Антим I" Казанлък
360 ОУ "Антон Страшимиров" Дебелт
361 СУ "Димчо Дебелянов" Белене
362 СУ "Св.Паисий Хилендарски" Сливо поле
363 СУ "Н.Й.Вапцаров" Царево
364 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Секулово
365 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Асеново
366 Второ основно училище "Д‐р
Петър Берон"
Шумен
367 ОУ "Христо Ботев" Сливен
368 НУ "Васил Левски" Габрово
369 ОУ "Кирил и Методий" Трапище
370 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Белополци
371 ОУ "Иван Вазов" Варна
372 СУ „Димитър Матевски" Пловдив
373 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Созопол
374 СУ "Пейо Крачолов Яворов" Пловдив
375 ОУ "Гео Милев" Грохотно
376 ОУ "Св. Климент Охридски" Трекляно
377 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Овча могила
378 ОУ "Свети Иван Рилски" Искрец
379 ОУ "Христо Ботев" Батановци
380 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен
381 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Езерово
382 Национално училище за
фолклорни изкуства "Филип
Кутев"
Котел
383 ОУ "Алеко Константинов" Русе
384 ОУ "Бачо Киро" Велико Търново
385 СУ ,,Св. Паисий Хилендарски" Абланица
386 ОУ "Христо Ботев" Камбурово
387 ОУ " Христо Ботев" Бургас
388 VІІІ ОУ "Кракра Пернишки" Перник
389 ППМГ "Добри П. Чинтулов" Сливен
390 ОУ "Д‐р Петър Берон" Царевци
391 СУ "Христо Смирненски" Хисаря
392 ОУ "Панайот Волов" Варна
393 ОУ "Христо Ботев" Исперихово
394 ОУ "Васил Левски" Голям извор
395 СУ "Васил Левски" Русе
396 Обединено училище "Св.Паисий
Хилендарски"
Долно Осеново
397 ОУ "Васил Априлов" Исперих
398 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Костиево
399 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Момчиловци
400 СУ "Любен Каравелов" Добрич
401 ОУ "Христо Смирненски" Ново село
402 НУ "Захари Стоянов" Любимец
403 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Рани лист
404 Средно училище с езиково
обучение "Ал. С. Пушкин"
Варна
405 СУ "Христо Ботев" Сунгурларе
406 ОУ "Христо Ботев" Вардун
407 СУ "Христо Ботев" Рупци
408 ОУ "Васил Левски" Правец
409 ОУ "Васил Левски" Плевен
410 ХІ ОУ "Елин Пелин" Перник
411 НУ "Васил Левски" Кричим
412 ПМГ "Баба Тонка" Русе
413 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Долен
414 Обединено училище "Св.
Климент Охридски"
Тишевица
415 ОУ "Капитан Петко войвода" Варна
416 СУ " Свети Константин‐Кирил
Философ"
Пловдив
417 Спортно училище град
Пазарджик
Пазарджик
418 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Чешнегирово
419 СУ "Йордан Йовков" Бургас
420 НУ " Братя Миладинови" Кръстина
421 СУ “Св.Св.Кирил и Методий“ Земен
422 ОУ "Пейо Крачолов Яворов" Гьоврен
423 ОУ "Хан Аспарух" Добрич
424 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Лехчево
425 ОУ "Свети Климент Охридски" Бургас
426 ОУ "Иван Вазов" Русокастро
427 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Туховица
428 Начално базово училище
"Михаил Лъкатник"
Бургас
429 ОУ "Цанко Церкoвски" Мизия
430 НУ "Васил Левски" Осина
431 ОУ "Драган Манчов" Пловдив
432 ОУ „Мати Болгария“ Казанлък
433 ОУ "Христо Смирненски" Фотиново
434 СУ "Свети свети Кирил и
Методий"
Пловдив
435 Обединено училище "Иван
Вазов"
Пашови
436 СУ "Анастасия Димитрова" Плевен
437 Профилирана природо‐
математическа гимназия
Ловеч
438 ОУ "Любен Каравелов" Русе
439 VI СУ "Свети Свети Кирил и
Методий"
Перник
440 НУ "Васил Друмев" Пазарджик
441 СУ "Васил Левски" Хасково
442 СУ "Георги Алексиев Каравелов" Шивачево
443 СУ "Димитър Талев" Добрич
444 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Черна гора
445 СУ "Неофит Бозвели" Варна
446 ОУ "Неофит Рилски" Дупница
447 ОУ "Иван Вазов" Смолян
448 ОУ "Христо Смирненски" Строево
449 Средно училище с изучаване на
чужди езици "Свети Климент
Охридски"
Благоевград
450 ОУ "Димчо Дебелянов" Пловдив
451 ОУ "Васил Левски" Крепча
452 ОУ "Васил Априлов" Градежница
453 ОУ "Христо Ботев" Елховец
454 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Хаджидимово
455 ОУ "Васил Левски" Гита
456 ОУ "Свети свети Кирил и
Методий"
Добролево
457 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Стеврек
458 Обединено Училище "Христо
Смирненски"
Вакарел
459 Обединено училище "Христо
Ботев"
Долни Цибър
460 ОУ "Христо Смирненски" Кермен
461 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Коньово
462 СУ "Любен Каревелов" Варна
463 ОУ "Стоян Михайловски" Пловдив
464 ОУ "Димитър Тодоров Димов" Пловдив
465 ОУ "Васил Левски" Златоград
466 ОУ "Васил Априлов" Бургас
467 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Просеник
468 ОУ "Васил Левски" Преселенци
469 ОУ "Св. Климент Охридски" Рударци
470 ОУ "Георги Караславов" Първомай
671 ОУ "Отец Паисий" Тетово
472 ОУ "Д‐р Петър Берон" Реброво
473 Спортно училище "Димитър
Рохов"
Сливен
474 СУ "Свети Климент Охридски" Пловдив
475 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" Роза
476 ПМГ "Христо Смирненски" Перник
477 Профилирана природо‐
математическа гимназия "Васил
Левски"
Смолян
478 СУ "Васил Левски" Коларово
479 ОУ "Кирил и Методий" Свобода
480 ОУ "Васил Левски" Горно Сахране
481 ОУ "Христо Ботев" Велинград
482 ОУ "Васил Левски" Славяново
483 ПМГ „Константин Величков” Пазарджик
484 СУ "Петко Рачов Славейков" Кричим
485 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Нова Черна
486 Спортно училище "Тодор
Каблешков"
Стара Загора
487 МГ "Академик Кирил Попов" Пловдив
488 ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Трескавец
489 СУ "Отец Паисий" Смолян
490 ОУ "Елин Пелин" Бургас
491 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Криводол
492 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Железино
493 НУ "Константин Величков" Габерово
494 ОУ "Христо Максимов" Самоков
495 СУ "Никола Велчев" Самоков
496 Х ОУ "Алеко Константинов" Перник
497 ОУ "Стефан Пешев" Севлиево
498 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Равда
499  НУ "Станислав Доспевски" Самоков
500 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Симитли
501 СУ "Свети Паисий Хилендарски" Златица
502 СУ "Свети Патриарх Евтимий" Пловдив
503 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Камено поле
504 ОУ "Св. Климент Охридски" Борово
505 СУ "Свети Климент Охридски" Слащен
506 СУ "Христо Ботев" Лозница
507 ОУ "Стефан Караджа" Варна
508 ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Смилян
509 ОУ "Цар Симеон І" Павелско
510 НУ "Св.Св.Кирил и Методий" Оряхово
511  СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Сатовча
512 НУ "Д‐р Петър Берон" Караново
513 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Скравена

banner 545x
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !