Испанските медии признаха: Нямаше дузпа за Роналдо

Последна промяна на 02 октомври 2014 в 11:55 30041 24

Снимка Сергей Антонов

Втората дузпа в полза на Реал Мадрид е несъществуваща, заяви съдийският анализатор на "Марка" Андухар Оливер. Според него "контактът не е достатъчен за дузпа".

Кристиано Роналдо се хвърли на земята след контакт с Козмин Моци. След това изпълнение от бялата точка резултатът стана 1:1 в 23-ата минута.

Колегата му от "Ас" Урисар Аспитарте също смята, че не е имало дузпа срещу Роналдо в 23-ата минута. Според него обаче минута преди това португалецът е бил спрян непозволено, но не е бил свирен наказатален удар. Като цяло мнението в Испания за съдийството на шотландеца Крейг Томпсън е, че е било слабо.

В същото време нападателят на Реал Мадрид обвини играчите на Лудогорец за твърдата игра. "Сякаш играехме ръгби", заяви недоволно Роналдо, цитиран от испанските медии. "Не зная дали вратарят спаси дузпата (първата), или аз я пропуснах. Вратарите също умеят да спасяват, трябва да ги поздравим", сподели португалецът.

banner 545x

02.01 2015 в 20:33

ФИФА и СЪДИИТЕ би трябвало да са вече запознати с "актьорските умения" на португалеца-наглец.

05.10 2014 в 09:21

Каква е разликата между футбола и бокса?

Във футбола те бутат и се правиш, че умираш.
В бокса те дънят и се правиш, че нищо ти няма.

Страхотно е да гледаш, как някой се превива, гърчи се по терена, квичи, реве... Отсъждат нарушение, онзи става и с леко подтичкване се отдалечава от местопрестъплението.
Проблемът не е Роналдо, навсякъде е това - бизнес за милиони.

03.10 2014 в 14:55

Sadiyata im podari tozi mac, zastoto sa "Kralski" otbor! A vsastnost igrata im bese na nivo C okrijna grupa!Nestatnik e tozi sadiya i tova e!

03.10 2014 в 14:31

Особено ми харесва сешоарчето...

03.10 2014 в 00:04

Да, голям калъв си "сам съм, други няма". А в тандем с "Ная" сте голяма комично - трагична двойка. Няма фалшив патриотизъм, има фалшиви идиоти, наричащи себе си БЪЛГАРИ. Май и двамата разбирате от фудбол, колкото магаре от духова музика. Или само имената от напудрения РМ Ви блазнят. Заради такива лумпени като Вас, България е в това положение. Но я си сложете и двамата ръка на сърцето и вижте то какво ще Ви каже. Вие сте псевдо националисти, а не другите, които защитават родното.

02.10 2014 в 23:24

Ная, тъ*о ли ти е сега като виждаш колко хора не те харесват ?

Пък за дузпата, несъществуваща беше. Лично аз съм отвратен от този футбол, който се играеше от страна на испанския гранд ... Тия отбори като тях убиват футбола.

02.10 2014 в 20:31

02.10 2014 в 18:40

Роналдо, Януари месец да не се гласи за златна топка, ами да отива да му връчват ОСКЪР

02.10 2014 в 18:19

Роналдо вече няма да е кумир на много от запалянковците. Да печелиш мачове не чрез футбол, а с АКТЬОРСКА игра определено не е достойно за играч от такава величина...

02.10 2014 в 14:25

В същото време нападателят на Реал Мадрид обвини играчите на Лудогорец за твърдата игра. "Сякаш играехме ръгби" ....... :D

ami tazi igra ne e za BALETISTI be muhlio toq kak iska da se igrae leko i nejno li?! toq trqbva da se prekrusti ot Ronaldo na BARELINIO da ne zabravime che otnovo reva kato momichence haha