Програмата на мачовете от Световното първенство в Бразилия

Последна промяна на 11 юни 2014 в 19:05 184293 13

БНТ ще излъчи 64-те мача от Световното първенство в Бразилия, което започва с церемонията по откриването в четвъртък от 21:15 часа.  

Първият мач от надпреварата е в четвъртък от 23:00ч. в Сао Пауло веднага след церемонията по откриването и ще противопостави домакина Бразилия и Хърватия може да бъде наблюдаван пряко по БНТ. 

Последният финален мач на първенството ще се състои на 13 юли в Рио де Жанейро на митичния стадион "Маракана" и българските зрители ще могат да го проследят пряко по БНТ.

12.06.2014

23:00
Бразилия – Хърватия, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

13.06.2014

19:00
Мексико – Камерун, Натал /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Испания – Холандия, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

14.06.2014

01:00
Чили – Австралия, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Колумбия – Гърция, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Уругвай – Коста Рика, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

15.06.2014

01:00
Англия – Италия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
04:00
Кот д‘Ивоар – Япония, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Швейцария – Еквадор, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Франция – Хондурас, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

16.06.2014

01:00
Аржентина – Босна и Херцеговина, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Германия – Португалия, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Иран – Нигерия, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
01:00
Гана – САЩ, Натал /пряко/ БНТ Спорт

17.06.2014

19:00
Белгия – Алжир, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Бразилия –Мексико, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

18.06.2014

01:00
Русия – Южна Корея, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Австралия – Холандия, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Испания – Чили, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

19.06.2014

01:00
Камерун – Хърватия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Колумбия – Кот д‘Ивоар, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Уругвай – Англия, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

20.06.2014

01:00
Япония – Гърция, Натал /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Италия – Коста Рика, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Швейцария – Франция, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

21.06.2014

01:00
Хондурас – Еквадор, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Аржентина – Иран, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Германия – Гана, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

22.06.2014

01:00
Нигерия – Босна и Херцеговина, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Белгия – Русия, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Южна Корея – Алжир, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

23.06.2014

01:00
САЩ – Португалия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Холандия – Чили, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Австралия – Испания, Куритиба /пряко/ БНТ 2
23:00
Камерун – Бразилия, Бразилия /пряко/ БНТ 2
23:00
Хърватия – Мексико, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт

24.06.2014

19:00
Италия – Уругвай, Натал /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Коста Рика – Англия, Бело Оризонте БНТ 2
23:00
Гърция – Кот д‘Ивоар, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Япония – Колумбия, Куиаба /пряко/ БНТ 2

25.06.2014

19:00
Нигерия – Аржентина, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Босна и Херцеговина – Иран, Салвадор /пряко/ БНТ 2
23:00
Хондурас – Швейцария /пряко/ БНТ 2
23:00
Еквадор – Франция, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

26.06.2014

19:00
САЩ – Германия, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Португалия – Гана, Бразилия /пряко/БНТ 2
23:00
Алжир – Русия, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Южна Корея – Белгия, Сао Пауло /пряко/ БНТ 2

Осминафинали

28.06.2014

19:00
Победител Група А – Втори Група В, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група C – Втори Група D, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

29.06.2014

19:00
Победител Група B – Втори Група А, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група D – Втори Група C, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт

30.06.2014

19:00
Победител Група Е – Втори Група F, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група G – Втори Група H, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

01.07.2014

19:00
Победител Група F – Втори Група Е, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група H – Втори Група G, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

Четвъртфинали

04.07.2014

19:00
Победител Мач 53 – Победител Мач 54, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Мач 49 – Победител Мач 50, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

05.07.2014

19:00
Победител Мач 55 – Победител Мач 56, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Мач 51 – Победител Мач 52, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

Полуфинали

08.07.2014

23:00
Победител Мач 57 – Победител Мач 58, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт

09.07.2014

23:00
Победител Мач 59 – Победител Мач 60, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

Мач за 3-то място

12.07.2014

23:00
Загубил Мач 61 – Загубил Мач 62, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт

Финал

13.07.2014

22:00
Победител Мач 61 – Победител Мач 62, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт 

Ако имате какво да кажете на тема "Мондиал 2014", може да го направите в новата игра на OFFNews! Направете видео коментар и го качете в OFFTube и може да спечелите Sony Xperia M и Sony Xperia Tablet Z.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

17.06 2014 в 12:04

Моята прогноза за победи на 17.06 е следната:

1. Белгия - Алжир.
Победа за Белгия;
2. Бразилия - Мексико.
Победа за Бразилия;
3. Русия - Южна Корея.
Победа за Южна Корея.

16.06 2014 в 17:40

До сега мои прогнози с познати резултати за победа са от 11 мача 7 победи и 4 непознати прогнози:
Публикуват се периодически на моята фейсбук страница на адрес:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000012788016

1. Бразилия
2. Мексико
3. Холандия
4. Чили
5. Италия
6. Франция
7. Аржентина
8. Както писах за Швейцария първо дадах победа за Швейцария, но после е промених със загуба на Швейцария. Швейцария победи с голяма клизма.
.........................................
Прогнози за победа, които не се сбъднаха:

1. Швейцария
2. Гърция
3. Уругвай
4. Япония.

16.06 2014 в 17:20

Моята прогноза за 16 юни е следната за победа на отборите.
1. Швейцария - Еквадор
Победа за Швейцария.
В 13.37 часа направих корекция с победа за Еквадор! Мачът е 19.00 часа.
Победа за Швейцария
...............................
2. Франция - Хондурас
Победа за Франция.
Да, резултатът е 3:0 за Франция
................................
3. Аржентина - Босна и Херцеговина
Победа за Аржентина.
Да, резултатът е 2:1 за Аржентина.

ОСТАНАТ.......................
4. Германия - Португалия
Победа за Германия.
..................................
5. Иран - Нигерия
Победа за Нигерия.
...................................
6. Гана - САЩ
Победа за САЩ.

16.06 2014 в 07:06

До момента имам познати 7 бр. мои прогнози за победи и 4 бр. непознати от общо 11 мача.
Бях заложил първоначално победа за Швейцария, но около 13.30 часа на 15.06 дадох загуба за Швейцария.
Мачът беше на косъм от загубата на Швейцария и знаете, че те вкараха втория гол в последните две минути на продължението. И на двата им гола около две минути преди това знаех вече, че ще ги ива като голове за Швейцария.
Така, че тази среща е слагам към познатите прогнози и с нея стават 8 познати срещу 3 непознати.
Инак футбол никога не гледам, освен сега и хал хабер си нямам от него.
Всички прогнози ги публикувам на моята фейсбук страница.

14.06 2014 в 20:42

Германия шампион !



14.06 2014 в 14:14

Първите четири мача съм ги познал с моята прогноза.
Така:
Гърция, Еругвай, Италия побеждават;
Япония с равен резултат.

14.06 2014 в 12:00

Не можахте ли една по-свястна таблица да сложите с цялата програма ами това... а на Петела ще кажа, на финала със сигурност няма да е Испания а Нидерландия и кой още със сигурност ще мога да кажа като изгледам представянето по групи.

12.06 2014 в 16:19

Какво е БНТ Спорт, нов канал ли е или....

12.06 2014 в 16:06

Който измисли приставка да слушаш само шума от стадиона но да заглушава брътвежа на коментатора до фонов шум, ще направи кинти.
Казвам го за някои технически гении - да помислят по въпроса ...

12.06 2014 в 15:59

Да гледаш мач по БНТ и да слушаш техните коментатори...бе мъка си е:(